Bakire olmayan gecmişi epey kabarık olan bir kızla evlilik hayali kurar mısınız?

ben bakireyim nsanlimın gecmisinde bakire olmayan kızlar çıkmş hep ilşki yasamış sadece kullanıp atmış tipik adii erkek modeli..ona sordum hani ciddi düşünmedin mi hiçbiriyle diye oda bana milletn kullandıgını nüfüsuma alamam ben dediii ..ve ben inanamıyorum ne biliyim o kızlar enayimi hiç demezler mi evlenelm falan diye ki bu çok dogal zaten bana pek inandırıcı gelmedi ? ve sahip cıkıyormuş onlara kendi inkar ediyor.ama eski sevgilileri bunun peşinde it gibi dolanıyordu daha yenii bırakdılar :(((

Güncellemeler:
erkekler burda kadın yancılığı yapmayın yok kullanmakda ne demek cok aypp gibisinden hepiniz öylesiniz malesef dürüst olun .

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• O kızların telefon nurmaralarını burada yayımla, bidaha uğraşmazlar seninkiyle .. İşilkiye dirdiğini itiraf etmesi dürüstlük mü yoksa başka bişy mi bilemicem ama erkeğin doğasında var. yapıcak birşey yok..

1|0
    1|0
    • çok tartışdık bu konu hakkında sonunda anlattı geçmisini cünkü benm gecmisimde hc kmse yok bi tek ilkaşkım işte..

• içimi rahatlattın be abii oda öyle diyor .teşekkürler

• ben teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 29

• O herkesi kullanıp atıyorken zar arama hakkı yok.Erkek kadından üstün değildir anlayamadınız şunu bi.

6|1
    0|1
  • karşındaki adam o kadar delikanlıysa karakterini beğenmediği kızları hayatınada sokmucaktı kusura bakma.bikerede ben kullanıp atıyım diyen adamın adamlığından şüphe ederim.

6|0
    0|0
    • Annenin karşısına bakire olmayan bir kadın çıkarabilirmisn

• kardeşim madem bunu önem veriyosun o şekildeki kızları hayatına sokmıyacaksın. bide ben yapıp atıyım demekmi sana göre adamlık?

• onları millet kullanmış oluyorda seni ne yapmış oluyor sende kullanılmışsın. Ne farkın var onlardan. Allah Allah ya. adamı dellendiriyorlar ya.

5|0
    1|0
    • ne alaka pardon ben onunla hiçbişe yasamadm 2 senelik bi ilişkimiz oldugu halde bana namusu gözüyle bakıyor .dokunmaya bile kıyamıyor anladn

• onun etrafındaki kız bana bin basar yeminle ama dönüpde bakmıor bıkmış adam artık

• O senin gördüğün kısmı da olabilir. Bilmiyorum senin kararın?

• Çok kızla çıktım, çok bekaret aldım ama kimseyi kullanıp atmadım, çünkü bunları yaparken onlara seninle evleneceğim demedim, onlar da sormadı, hiçbirini de ilişkiye zorlamadım.. Şimdi adi erkek modelini tekrar düşün hatta adilik kimde onu bir sorgula.. Şahsen ben bırak evliliği hayal bile kurmam öyle bir kızla..

0|0
    0|0
    • bir kızın bekaretini sen nasıl alıorsun ki ..kız istese bile senin düşünmen lazım adamlıgına yakışmaz.

• Bakire olmayan kizla evlenilmez dysuncesine karsiyim ben karakterli olsun her zaman erkeginin yaninda olsun yeter

Tabi bu benim gorusum baskalarinin ne dusundugu cokta umrumda degil

6|0
    1|0
  • ortalık malı yine ortalıkta kalır.

2|1
    2|1
    • yapdıgınız dogru bseymi pekli

• erkeklerde ortalık malı oyleyse. erkeklerı ustun kadınları ezık olarak yerlesmıs ınsanlarına beyınlerıne. kadınlar ılıskıye gırmeyecekse erkeklerde gırmesın ne fark var! gıren erkeklerde kadınlarla es deger tutulsun oyleyse

• 100 kere mi söyleyeceğiz yahu kadın-erkek eşitliği diye birşey yok.Erkek yaparsa kadın da yapar diye avutmasın kadınlar kendilerini.Defalarca yazdık.Tercih meselesidir.Sen bir bayan olarak o haltı yerken kimseye sormadın.Cinsel kimliğine saygı bekliyorsun.O zaman sende seni o halde kabul etmeyen erkeğe saygı duyacaksın.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz ya.Soru sorulmuş cevap verilmiş.

NOT: Bakire olmayan birisini eşim olarak kabul etmem.

• bakire olmayan biriyle evlenmek zorundamı ki şu an ki arkadasınn adam haklı milletin artıgını mı temizlicek her seni seviyorum diyene kapıları acarlarsa kızlarr.. olacagı bu

0|2
    3|1
  • bence türkiyedeki en büyük yanlış bir tabu erkek isteği kızla ilişkiye gircek ve evlenince bakire kız istiycek çok saçma tabiki kurarım bekaret sadece bir et parçası bence

1|0
    0|0
  • senin işin zor nişanlınla artizzz galiba :)

0|0
    1|0
    • :((((((

• o yüzden mi hala peşindeler ona ulaşmaya çalışıorlar ne diynki ya sen mantık hatasımısn

• kulancaklar daha nişanlını o yüzden peşindeler onun

şimdi beni anlamıyorsun ama ilerde daha iyi anlıycaksın seninki artizzz malesef :)

• seversem evlenirim..aşk daha önemli benim için

2|0
    0|0
  • o çocukla nikah kıymadan beraber olma ciddiyim erkeklern her söyledigine inanmayın belki senden öncekilerede öyle diyodu

1|0
    0|0
    • asla bakire bi kızlar beraber olmamış ki ve benden asla öyle bi isteği yok ciddi düşünüyoruz okul bitsin nsanlancz

• farkındaym abi teşekkür

• bişi değil abisi sana çok inandırıcı gelebilir ama her söledigine inanma

• Patlak tekeri kim arabasına takar yıkınç :((

0|0
    4|0
  • tabiki her erkek bakire ister ama ne olursa olsun sonuçta insan sevince onu görmez olur gözler...

1|1
    0|0
  • Belki senin nişanlın dürüst değildir.Hepsini evlenme yada ciddi bi ilişki vaadiyle yola getirmiştir?Soruna cevabımsa hayır,evlenmem.

0|0
    0|0
  • kullanılan kızı kim napsın sözüm meclisten dısarı ama hepsi basit tek gecelikler

biraz ağır oldu ama...

0|0
    0|0
  • Tek gerçek vardır ... Olmaz...Tabiki büyük konuşmamak gerekir ama Sadece bayan değil erkekte bu konuda hassas olmalı her şeyi geçinde zaten zina dinen günah değilmi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • seven ne yapmaz ?

1|0
    0|0
  • Her erkek bir değil birileri kabul edebilir ama ben kabul edemem.. :S

0|0
    0|0
  • hayır kurmam...

0|0
    1|0
  • onu kullanırım sadece.

0|1
    1|1
  • sen kendini düşün bırak geçmişteki insanları

0|0
    0|0
  • yani sen o* ile evlenirmisin demişsin...

ben evlenmem...

0|0
    0|0
  • Cok ama cok sevsemde olmazz seref adap namus denilen bise var

0|0
    0|1
  • sende o adamla berabersın miden alıyor yanı , sende takıl o zaman sende yasa

bakalım ne dıyecek , kadın o... derler erkeğe helal mi ?

burara erkeğe helal kadına haram diyen adamlar kız kardslerını bır kontrol etsın derım

2|1
    0|0
  • alırım başımın tacı evimin kadını yaparım onu evlilikte laf mı yani

2|1
    2|1
  • ihtiyaçlarımı gideririm sadece onunla okadar.başka bir işe yaramaz bence

1|1
    0|0
  • işte kızlar bu yüzden acınası sefildir... inanamıyorum nasıl oluyorda böyle tipler ile evlenmeyi düşünüyorsunuz. hakkaten bunların başına gelen herşeyi hakediyorlar... insanı evlilikten soğutursunuz...

3|1
    1|0
  • bakire olmayan bir kızla asla evlilik asla düşünmem!

1|1
    6|0
    • kesinlikle mi

• tabi bunu anlayabilirsen !

• Aynen delik, patlak , herkes içine girmiş bir kızla off inanamam olamaz :D

• adam haklı...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence seni yiyo... nedemek milletin kullandigini nufüsuma almam? sende onlar tarafindan kullanildin ozaman. kadinlari kullanilabilecek mal olarak gören birisiyle Allah beni yanyana düsürmesin. o sanki onlarla iliskiye girmedimi? ayni seyi sende ona söyle. baska kizlarin kullandigi erkekle isim olmaz de ne cevap verecek. sen bakireysen oda bakir olsun. hakkindir. baska ne isin var onunlaki? yalan söylüyor bunu en naif insan anlar. sakin kendine bunu yapma. kendim icin asla istemem bu yüzden söylüyorum. o onursuz bi insan.insani insan diye görmüyor demek. ondan babami olur? seni basina bisey gelse Allah korusun tecavüze ugrasan yok baskasinin kullandigiyla daha durmam der kalirsin agzin acik. lütfen nasil bi insan oldugunu farket. kendine layik birisini bul kendine yazik etme

2|0
    0|0
  • gecmisi kabarık,baska baska kadınlarla birlikte olmuş bir erkegı ben ıstemem mesela. sadece eglenırım onunla cıddı dusunemem ılerde baba olucak ,es olucak vasıfa erıstıremem.

3|1
    0|0
  • sende evlenip buna çocuk doğuracan hee?

bu adamdeği ki.. erkek dediğin kötüde olsa hiçbir kızın arkasından konşmaz

2 gün sonra aldatır demedi deme. bakın ben bakireyle evlendm..

0|0
    0|0
  • Of bırakın artık şu zar muhabettini ya.Aşka bakın siz aşka!

1|0
    1|0
  • Bir insan 7sinde neyse 70inde de odur. Bu adam ileride senden sıkıldığında o elinin tersiyle ittiği hatunlara gidecek. Demedi deme. Bu tipler böyle çünkü. Olan da sana olacak. "Erkekler bekarken herşeyi yaşar iyice doyduktan sonra evlenir ve bu işlerden elini eteğini çeker" diye birşey söz konusu değil. Erkekler hiçbir zaman doymak bilmez, 70 yaşında olsalar bile bu böyledir.

0|0
    0|0
  • sen nısanlınla gorucu usulumu nısanlandın?

0|0
    0|0
    • evet.

• çok teşekkürr ablacmm benm .

• :)rıca ederım

• nişanlın başka erkeklerle geçmişi olan kızlarla yatmış kalkmış evliliğe gelince mi sorum oluyo? mesele sadece nüfusa almak mı? birlikte olurken aklına gelmemiş mi o kızların geçmişi nasıl bir mide bu ?

2|0
    0|0
    • aynen canım bende iğreniyorum bu konu hakkında defalarca tartışdık

• ben de çok tartıştım ama malesef bu sonucu değiştirmiyor.ben kabul edemedim, seni bilemem :((((

• delikanlılığına zeval gelmesin diye sallıyo gibi geldi bana.

1|0
    2|0
    • canım yanındayken arıyorlardı bunu ben sucluordum sen yüz veriosun falan diye kızla ayrılmışlar kızda o sırada yeni bi sevgili bulmuş sadık kalmamış buna buda terketms...aglamışdı bi tanesi ne olur bırakma beni yapma bunu benm yanmda ol diye buda ben nsanlanıorum artık bırak peşimi demişdi ..ve bana sevmedim diyor ama bu kız niye böyle peşinde dolanıordu demekki gecmişte sevgi varmış yani aralarında

• bencedee +1

Yükleniyor...