Sizce düşünceler değişkenlik gösterir mi?

Ben 18 yaşındayım ve şuanda zinaya karşıyım ve bakirim dogal olarak ileride 20-25 yaşları arasında felan düşüncem değişebilirmi örneğin zinayı kendi sevgilimle yapmanın günahını unutup normal birşey oldugunu düşünebilirmiyim veya şuanda evleniceğim kızın bakire olmasını istiyorum kendim bakir oldugum için ilerde bunun bi öneminin kalmadığı zaman olurmu ?

Güncellemeler:
buradaki sadece sevgilisiyle ilişkiye girenler kendilerini masum gösteriyor. onlar ileride evlenicekler malum bizde evlenicez onlardan birisinin bize denk gelmesi yüksek bir ihtimal yani bakire olmaması böyle bir durumda ne yapabilirim?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• nevsine hakım ol .

sana tavsiyem en gusel cıcek koklanmamıs olanladır .

sana ne derlerse desınler .

erkeklerde olurya dostum takılırlar ne o lan sende ne var erkeksın olum dıyenlere

cevap: kız kardeslerınızde yazpsın olsun , sen rahat ol.

sex cok marifet bırsey oosa sokakda kopekler yapmazmıs bunu marifet sayanlarından sokaktakı kopekten farkı yok

afferim dostum sana helal olsun . işte sen farklısın aslında

kımse olmemıs , aile terbiyesi olmayan basıboıs yetısmemıs terbıyesız

allah korkusundan uzak ınsanların işi bu , sen tertemız kal bole ınsallah.

benım gıbı hayvan olma olurmu. allah affetsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• korkmayın insan vücudundan bu kadar. kadın dediğin canlı 12 de bile başlıyo adet görmeye. evlenme yaşı çıktı 30'a. ne yani insanlar hayatlarının en verimli dönemlerini sevişmeden mi geçirecekler?

0|0
    0|0
    • afedersin ama yaşın kaç ve şöyle diyelim sen bakire değilsin ve ileride bakir birisiyle evlendin kocan kiminle yattın benden önce diye yaygara cıkardı sonra akrabalarına seni rezil etti ve boşandı senden sence 15-20 dk lık zevk için değermi bunlar erkek 10 dk lık bir duşla temizlenir dışarıdan belli olmaz ama kadın ömür boyu taşır.

• nasıl yani tamam kabul "erkek" bulunmaz hint kumaşı değil belki ama adam akıllı "kız" şuanda bululnmaz hint kumaşı dikkat edersen kız dedim şuana kadar gerçek hayatta ben bakire değilim diyen 1 kişi bile görmedim ama burda bakireyim diyen görmedim ya çok sallıyosunuz ilgi cekmek için yada dışardaki kızlar yalan söylüyor eger evlenicegin kişiyle birlikte oldun diyelim adam madem benimle yattın hem bakire değilsin önceden yapmışsın evlendikten sonra yapmıycagını nerden bilim diyip basmazmı tekmeyi

• bana tekme basmak pek haddine değil kimsenin.

ayrıca kafan karışmış senin. bakire bir kadın da evlendikten sonra başka erkeklerle birlikte olabilir. önemli olan insanın içindeki sadakat dıuygusudur.

bakire değilim diyen kızla karşılaşmamışsın çünkü özgür bir çevrede yaşamıyosun. izmir, istanbul gibi şehirlerde de 20 yaşını geçmiş bakire kız bulman biraz zor.

neyse kendi hayatın. isteklerine ket vurup hayatı güzel kılan, iki insan arasındaki sevgiyi arttıran şeyleri yaşama. bana ne.

• ben 18 yaşında tvde öpüşme sahnesine bakamazdım utancımdan...bekarken hala karşı olarak durabilirisn..ama evlenince kesinlikle zina filan takmıcak hale geleceksin.

0|1
    0|0
    • evlenmeye gerek yok üniversitede felan yaş 20-22 gibi bu düşüncem değişebilirmi yani sevgilimle hiç gözümü kırpmadan günahını felan düşünmeden ilişki kurabilme olasılıgım varmı ?

• link açamıyorum.bakamadım..neyse kafana göre takıl...mutlu günahlar..

• taşınabilir vajina yani

• Biriyle tanışmıştım benden önce hiçbir kıza cinsel açıdan bakmamış sevgilileri olmuş ama hiç öyle hissetmemiş yaşı 25ti tanıştığımız dönemde iş için yurt dışına gidecekti gitme dedim sonra çok pişman olmuş gittiğine neyse bu adam bildiğin bana cam açıyordu öyle boşalıyordu şimdi ne yapıyor kim bilir garip:-D?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her şey insanın nefsi ile alakalı bir durum..Her şey senin elinde ...Tabiki öncelikle kendine saygın ve dine bakış açınla alakalı... Arkadaş ortamlarında daha milli olmadın diye takılırlar ama unutma senin bir farkın da var onlarda..Ama bunu hep zaman gösteriyor... Özellikle bir ilişki içinde olursun bu durum karşındakine göre daha hızlı gelişir...Ama sen şu an doğru yoldasın hiç bozma.

0|0
    0|0
  • olmaz çünkü türk erkkelri için bu degişmez kıskançlıkla alakalı bişi

0|0
    0|0
    • peki burdaki sadece sevgilisiyle ilişkiye girenler kendilerini masum gösteriyorya onlar ileride evlenicekler malum bizde evlenicez onlardan birisinin bize denk gelmesi yüksek bir ihtimal yani bakire olmaması böyle bir durumda ne yapabilirim sence?

• sence böyle birşey ne kadar süre birlikte olundugunda söylenebilirki bir kıza karşı sonuçta bakire değilse ne gibi bir tepki verilir?

• ne çok geç nede çok erken iş ciddiye gidıosa sor işte büyük ihtimalle bakiredr türk kızları bi takım istisnalar dışında o kadarda namussuz değil... bakire değilsede o kararı sen vercen sen evlencen bn ne diyim sana içine siniyosa evlenrsin

Yükleniyor...