Oda arkadaşımın göğüslerini gördüm göğsünde kıl olan var mı?

bir arkadasm da demisti bana uclarinda kil var diye ben tüy falandr dedm ama oda arkadasmn gordm gerckten kil olan varmis. Cok kötü birsey degl mi. s

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek olarak bana kötü gelmiyor... Öyle bir kız arkadaşım vardı hiç sorun olmadı düşünmedim bile..

0|0
    0|1
    • Bana igrenc geldi acikcasi ne bileyim

• Ben çok seviyordum belkide o yüzden garip gelmedi

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok iğrenç midem bulandı

0|0
    0|0
  • Olması anormal bır durum değilkii. pek cok kadında olabılıyor. adırır ve kurtulur...

0|0
    0|0
  • hormonal oluyo

0|0
    0|0
  • kıçında kıl olan kız gördümde göğüste hiç denk gelmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onun elinde olan bir şey değil. Olmasa bile çoğu adında doğumdan sonra çıkar hormonlardan dolayı

0|1
    0|0
    • Ne yani bende de mi cikicak. Cozumu var mi bunun peki. Cok sasirdm ama

• Her yer nasıl alınıyorsa o da alınır

• Ooooo acir ya

• gerçekten kötü. genelde esmer olanların göğüslerinde oluyor. bende gördüm evet

0|1
    0|0
  • Önemli olan kıl çıkması değil, vücüdün kıllı olmasına aldırmamak ve öylece bırakmak. Bende de tek tük bir iki tane çıkıyor göğüs ucu kenarında ama bundan neredeyse benden başka kimsenin haberi yok, çünkü hem kimse göğsümü görmüyor hemde hep alıyorum.

0|0
    0|0
    • Eşin gorück ama tatlm

• hayır canım zaten çıkar çıkmaz aldığım için kimse görmüyor. Yani açsamda görmezlerki :D

• Bende de var maalesef lazerle şunla bunla giderde şimdilik sıkıntı yok nasılsa görünmeyen bir yerde :) Esmerlerde oluyor maalesef hemde tenim açık. Yapacak bir şey yok ne yapalım :D

0|0
    0|0
    • Evlenince napicaksn ki. s

• Sana ozelden ulasmam gerek :)

• Evlenene kadar lazerimi çoktan yaptırırım ben :D Zaten full lazer yaptırmadan evlenmem :D

Yükleniyor...