Siz yaşayanlar! Kürtajı ne sanmaktasınız?aklınız başınız çevresinde bir yerde mi?

tamam ben kürtaj yasağına da kürtaja da karşıyım.ama yavrum sizinkisi nasıl bir şey?kürtaj sanki reglle aynı şeymiş gibi.insanlarda sevgi kavramı hatıralar yoluyla oluşur.yumurta spermle döllendiği andan itibaren hormon seviyelerinde değişim olur.bebeği ultrasound ekranında görünce de hatıralar oluşmaya başlar.seversiniz işte.ama yine de aldırmak isteyen olursa bireysel kararlar sözkonusu.kuzum sizin yaptığınız ne peki!akne ameliyatından farksız mı kürtaj?neyin sorumluluğundan kaçıyorsunuz nedir bu basite indirgemecilik?yoksa tüm ağırlığına rağmen kürtaj olmaktan mı çekiniyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1- kürtaj engellenemez. yasaklanmasının sonucu zenginlerin yurt dışında bazı ülkelerde, maddi durumu iyi olmayanların ise 3. sınıf yerlerde sağlığını riske atarak yaptıracak...

2- kürtajın basit bir şey değil ne bu önemsizleştirme diye tepki koymakta ayrı gereksiz bir olay. senin için duygusal bir bağ varsa aldırmazsın zaten. herkes sizin gibi düşünse zaten kürtaj yok denecek kadar az olurdu...

3- sizin kendi duygularınızı bir tarafa bırakırsak bir bebegin yasal kürtaj zamanı kalbi atmaya başlamadan öncedir. 17-18 yaşında bir kıza daha 1 ay önce yumurtaya girmiş bir sperm yüzünden hayır bu cocugu doguracaksın diye mecbur tutumak, aynı zamanda evlenmeye de zorlamak demektir.

4- sırf geyiğine yazıyorum bunları, zira bu konuların gündeme gelmesinin sebebinin gerçek gündemi manipüle etmek oldugu apaçık ortada... memur zammı ve uludere olayı yeterince soğursa bu konuda rafa kalkar

0|0
    0|0
    • yasak halini aldığında ben de karşıyım ama yok mast soykırım falan.bokunu çıkardı cahil cühela

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben kürtaj yasağına karşıyım bence bu insanların iradesine bırakılmalı FAKAT kürtajada karşıyım orta çoğda yaşamıyorum birsürü doğum kontrol şekilleri var kullansınlar on dakikalık zevkleri için küçüçük bebekleri katletmek çok yanlış, bugün kadıköy de kadınlar kürtajı savunurcasına gösteriler yapmışlar acaba kürtajın kadına ne kadar zarar verdiğini biliyorlarmı hem psikolojik hemde fiziksel olarak özellikle psikolojik olarak yazık başkada bişey demiyorum bu protestoları yapan feministler güya kendilerinin çok kültürlü entellektüel vs sanıyolarda bilimden bi haberler akıllarınca erkekleri eleştiriyorlar ama farkında olmadan kadınlara dünyanın en büyük zararlarından birini veriyorlar.

0|0
    0|0
  • gndem değiştirmeeee

0|0
    0|0
  • kürtaj ihtiyaçsa gerekliyse doğal kasten yapılıyorsa cinayetin ta kendisidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bvana gore cınayet yasaklanması en dogrusu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...