Erkeklerin çok, kadınların az olduğu işyerinde, erkek muhabbeti yapılır mı?

Yaklaşık 50 erkeğin çalıştığı bir ortamda bir fabrikada 2-3 kız var. Erkekler böyle ortamlarda cinsellik konuşur mu, ya da kızlar bu konuşulanlardan rahatsız mı olur, yoksa hoşlarına mı gider? Yoksa erkekler kızlar var diye biraz daha dikkat mi eder?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bölümümde 14 erkek 1 ben... serviste 5 erkek 1 ben... önceki işyerimde 8 erkek 1 ben... serviste 8-9 erkek 1 ben... sonra eklenen 2 bayan oldu ama yıllarca böyleydi mevcut.

8 yıldır böyle çalışıyorum. bundan sıkıntı duymadım. herkesle değil fakat belli bir yere kadar cinsellik konuştuğum arkadaşlarım var. bundan da rahatsızlık duymuyorum. hatta bunun bana çok şey kattığına inanıyorum. kadınlarla alışveriş-moda, manikür-pedükür, dip boya, kim kiminle napmışı konuşmaktan arabalar, futbol, cinsellik gibi konuşmalar daha iç açıcı... tabi bir de gördüğümüz kızları nasıl incelediklerini, nelere dikkat ettiklerine şahit olduğum için bana çok şey katıyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ortamda kız varsa erkekler sözlerinede davranışlarına da dikkat ederler.

0|0
    0|0
  • erkekler dikkat eder oyle iş yerlerinde. olmaz ayıp ayıp. ama gençlerde varsa içten içe bi kıpraşma olur :)

0|0
    0|0
    • :))) ondan sonra ortalık karışır dıyorsun yanı :))

• e yani. şimdi kız hoşsa bi elektrk varsa ister istemez bişi olur ama iş ortamında daha cekingen kalınır zira okul ortamına göre cok daha karmaşıklık çıkar

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanına göre değişir. Hayvanlıga özenen bir grup varsa kesin konusur hatta duymaları için ısrar bile ederler kendi kardeşlerini anasını ablasını düşünmeden... Benim eski işterimde bir tane kız vardı ve iyikide vardı 15 erkek onun sayesine güzel konusmayı öğrenmişti ilk başlarda kötü laf cıkardı hemen özür dilerlerdi sonra azaldı zamanla

0|0
    0|0
  • adi ustunde is ortami, abarti bir sey konusulmaz. zaten yanlarinda 1-2 kadin bile olsa saygidan acilmaz is ortaminda bu konular

0|0
    0|0
  • o fabrikanın içinde o muhabbeti yapan erkek olursa kii yaptıklarını farzet.. Ş rF sİzDr!

0|0
    0|0
  • yapmayın yoksa götürürler sizi .d

0|0
    1|0
Yükleniyor...