Jigolo Erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

- Kadınlarla para karşılığında beraber olan erkekler. "İçimizde seks var aşk yasak diyen erkekler.!
- Gizlendikleri dünyanın kapıları arkasında neler yaşarlar. çevrelerindeki insanlar jigololuk yaptıklarını bilirler mi?
- İnternet yüzünden sayıları hızla çoğalan jigolo erkeklerine toplumda nasıl bakılıyor ve yadırganıyorlar mı?
- Yaptıkları iş yasal mı değilse cezası nedir?
- "Bir jigolo'nın anıları" adlı kitabı okudunuz mu?
Bizim K. S'de da ya da çevrelerinde bildikleri var mı acaba? Zor bir meslek olsa gerek. (Saygı duyarım) karşındaki insanı eğlendirip, hoş vakit geçirmesini sağlayan, kendisinin eğlenememesi gibi bir olasılığı olan meslek.!
- bu konu hk. da görüşlerinizi almak istiyorum naçizane.

0|2
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Olumlu ve olumsuz yönleri beraber değerlendirmek lazım. Eğlenceli birşeyler yazmak istedim. Yapılan işin yasal olduğunu sanmıyorum. Doğu bloğu ülkelerinden hayat kadınları geliyor ama Küba, İtalya, Avustralyadan jigolo da gelmeye başlar yakında:)

Olumlu yönler:
    1. Para kazanıyorsun.
    2. Dünyanın her yerinde geçerli bir meslek (altın bilezik:))
    3. İşin hep mutlu olmak isteyen insanlarla
    4. Yeni insanlar tanıyorsun.
    5. Seyahat ve tatillere çıkıyorsun.
    6. Bazı şanslı durumlarda zevk alıyorsun.
    7. Ast üst ilişkisi yok.
    8. Meslekte yükselmek için kıdem istenmiyor. Genç olmak daha iyi.
    9. Eğer meslekte başarılı olursan "Word of mouth" ile namın yürüyor.

Olumsuz Yönler
    1. Kartvizit dağıtamazsın, meslek saygınlık görmüyor.
    2. SSK'lı olamıyorsun.
    3. "Bizim oğlan da işe başladı, eli ekmek tutuyor" cümleleriyle ebeveynlerince gurur duyulan biri değilsin.
    4. Genellikle müşteriler orta yaş krizinden musalla taşı yolcularına bayanlar
    5. Gayler de meraklı
    6. Sendikan yok.
    7. Müşteri portföyünü sürekli güncel tutman lazım ölenler oluyor:)
    8. Müşteri memnuniyetini karşılamak esaslı senin memnuniyetin şart değil win-win yok.
    9. Oral seks öncesinde damağını su bardağına koyanlar tüm büyüyü yok edebiliyor:)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yeni birşey gibi tepki veriliyor ama tarihin en eski mesleklerinden biridir... Kadını erkeği değil önemli olan arz-talep dengesidir..
    İşte ekmek parası için kimi limon satar, kimi bedenini, kimi ülkesini...

0|2
    0|0
  • Erkeğin oruspusu neyine saygı duyum, ruhu satılmış sa çarşı pazar da teselli arama boş sokaklarda marin kirlenmiş lekesi çoksa güzelliğin neye yarar şerefin yoksa, dünyanın en boktan işi olsa gerek.

1|0
    0|0
  • enteresan ilk defa bayandan jigolo sorusu geldi. Zor iş aslında, çünkü erkeklerde boşalma sınırlı oluyor kısa zamanda birde erken boşalma olmayacak v. s. Ama şöyle bir avantaj var genelde bu işlere yelken açan kadınlar yaşlıda olsa bakımlı oluyorlar genelde, zengin oluyorlar kadın el beceriside iyiyse güzel yemekler, tatlılar yapar elleriyle v. s. aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
    • çok enteresan ben de kendime şaştım kaldım. :)))
      cesaretliyimdir huyum kurusun.

• kaynağa ne gerek var bilinen şeyler zaten, mutlaka zengin olur bu tür işe girişen kadınlar doğal olarakta bakımlı olur. Ama bir ara Arena ya da Savaş Ay'ın programında çıkmıştı kendilerinden çok emin jigolalar, hatta kadınlarıda gösterdiler buluşurken hafif kararttılardı galiba. Kadınların belli bakımı var, zengin ama o gsöterdikleri kadınlarda ilk defa yapıyorlardı meraktan yapıyorlardı daha çok, birazda para bol, koca ilgisiz daha çok işiyle ilgileniyor.

• hayat kadınları günde 50 erkekler falan birlikte oluyor bunu erkek yapamaz mesela.

• Zaman ne meslekler türetiyor, geniş bir bilgi birikimim yok..

*Ama kadınlara para karşılığı yaptıkları seks köleliği karşısında yapıştırılan, yakıştırılan her türlü sıfat bu arkadaşları da içine kapsıyor diyebilirim.. Daha onurlu daha seviyeli meslekler seçilebilir...

0|0
    0|0
  • Rabbim göstermesin öyle olmayı Allah kahretsin öyle şeyi...

1|0
    0|0
  • hayat kadınının erkek versiyonu, kadın toplum içinde güçlendikçe, özgürleştikçe sayıları artacak olan meslek

0|0
    0|0
  • ben nasıl müşteri bulduklarını çok merak ediyorum. bir üye bir ara burdan jigolo bulmak istedi ama illa meslek erbabı olmalı dedi. farkı ne?
    bir jigolo ile beraber oldun mu hiç? nasıl bir fark yaratıyor? ve yaratacağını önceden nasıl anlıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Ekmek parası ahahaha asdjklhsds

0|1
    0|0
  • Benım bı ark. var turkıyenın her yerıne gıdıyor. iyide para kazanıyor.

0|1
    0|0
    • bende jigolo olmak istiyorum siteler gerçek mi acaba üye olim mi yoksa sizin önerebileceğiniz var mı yaş 21

• Sevilerek zevk alarak yapılabilecek mesleklerden:))

0|1
    0|0
  • fahişe kadınlar hakkında ne düşünüyorsam aynısını.

0|1
    0|0
  • Soruya sadece erkekler cevap vermiş gizli yanıt bile yok kızlar durum hakkında nutku tıkanmış bişe bile yazamıyolar :D

0|0
    0|0
  • Degisik bir meslek :)

0|0
    0|0
  • zor bır meslek

0|0
    0|0
  • ilginç bir meslek :S

0|0
    0|0
  • parası için bir kızla cıkan evlenen bir sürü erkek var onun daa mantıklısı

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim iyi para kazanıyorlar. :D

0|0
    0|0
  • haha harika bişey :D

0|0
    0|0
  • Bayanlardan bir farkları yok aynı duygular aynı dusunceler vs...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "Kadınlarla para karşılığı beraber olan erkekler" değil, "Para karşılığı beraber olan erkekler" olarak düzeltmeliyim öncelikle.

Jigololuk "mesleği" pek de yaygın bir meslek değil. Özellikle ülkemizdeki etik kurallara uymaması yüzünden önyargı ile yaklaşılıyor genelde. Genç ve cinselliği yeni keşfetmiş çoğu erkeğin "Jigolo olmak istiyorum, çok rahat bir meslek, yattığım yerden para kazanırım!" gibi beyanatı oluyor ancak çoğu bu mesleğin olumsuz yönlerini bilmiyorlar.

Öncelikle, bahsettiğim gibi yalnızca kadınlarla değil, hatta çoğu zaman* erkeklerle iş yapıyor jigololar. Eşcinsel veya biseksüel olmadığı halde başka erkekleri tatmin etmeleri gerekiyor. Konu kadınlara geldiğinde ise sanıldığı gibi genç ve cinsel yönden aktif kadınlardan ziyade, genelde yaşı oldukça yüksek olan "teyzeler" istiyor bunu.

Ahlaken doğru bulmasam da, hiçbir jigoloyu yargılamaya hakkımız yok diye düşünüyorum. Şahsen daha önce jigolo bir arkadaşım vardı ve mesleğin olumlu-olumsuz yönlerinden bahsetmişti. Ancak "zengin" bir partner ile birçok kademe atlayabiliyor bu jigololuk.

1|3
    0|1
    • size özelden mesaj atamıyorum, rica etsem siz atar mısınız?

• bende jigolo olmak istiyorum siteler gerçek mi acaba üye olim mi yoksa sizin önerebileceğiniz var mı yaş 21 nolurr yardımcı olun yaaa bu arkadaşınız nasıl buldu acaba

• bu işi biliyorumusun? Daha önce yapmış gibisin

Yükleniyor...