Erken boşalma sorunu zevk alamıyorum?

Hayatımda hiç bir kızla cinsel ilişkiye girmedim ama istesem girerdim elimdeydi mastürbasyon yaparken 30 saniye sürmüyor mastürbasyon yaparken böyleyse eminim cinsel ilişkide 10 saniye sürmez ama 1 defa boşalıp cinsel ilişkiyi bitirmem karşımdakini orgazm edene kadar asla pes etmem ama işte cinsel ilişkide sorun yapar diye korkuyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel ilişkiyi gözünde büyüten bir ergen daha

Orgazm cinsel organ da degil beyinde gerçekleşen bir durumdur. Mast yaparken beyin o işe kitlendiği için erken olur ama cinsel ilişki sırasında 10 sn de olur dediğin belki 10 dakika yı bulur.

Sahi hiç ilişkiye girmeden nerden çıakrıyon erken boşalma sorunu diye. Dikkatmi çekmeye çalışıyon ooolum sen?

0|0
    0|0
    • Ben biliyorum kendimi araştırdımda beyinde olduğunu demesen bilmiyordum sadece iki bacak arasında degil fizigi yüzüne kadar etkili oluyor. Peki sen nerden biliyon 10 dakiyayı bulur diyonya

• Tecrübe diyelim :D

• sen merak etme ben araştırdım cinsel ilişkide gitmez diyon kendiliginden atıyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben en az iki saat sürüyor mast

0|0
    0|0
  • kötü durum.

0|0
    0|0
  • video izlemeden manuel yapınca dahi 30 sn mi sürüyor?

0|0
    0|0
    • yok video izleyince öyle ama izlemedende fazla sürmez eminim.

• sıkıntılı durum tedavisine bak bence

• bencede kork

0|0
    0|0
    • nasıl geçecek

• video oldugu haldemi

• sevişme esnasında videoda istediğim zman tamamını boşalmadan izleyebiliyorum

Yükleniyor...