Ne sıklıkla Masturbasyon yapıyorsunuz ve kaç yaşlarında başladınız?

Genelde insanlar kendi kendilerine yetmeye başladı masturbasyonu ne sıklıkla yapıyorsunuz ve kaç yaşlarında başladınız

0|0
3|25

En İyi Kız Görüşü

• günde 2 kere 14 yaşında başladım şu an 22 yaşındayım :D

0|1
    0|1
    • bende günde 2 kez sanırım 13 yaşımda başladım şu an evlimisin peki

• özelden yaz

• iyi de gizlisin dur ben gizliden çıkıyorum sen mesaj at.

Erkekler Ne Diyor 25

• Tek başımıza yetebilir olsaydık, Allaj bizi tek cins yaratırdı, emin ol!.
    Tek başına yetiyorum diyenler, kendilerine aynı zevki, hatta fazlasını tattırabilecek birilerini bulamadığından, kendini avutanlardır. Ya da self-satisfaction olayını fazlasıyla kafasına takmış da olabilirler.
    Hayatımda "normal" bir ilişki yokken, yani cinselliğin de içinde olduğu bir ilişki yokken, 13 yaşlarımdan itibaren arzuma göre bazen günde 3-4 bazen haftada bir masturbasyon yapardım. Ama yaşım ilerledikçe masturbasyona ilgim de azalmıştı. Yani maymun gözünü açınca demek daha doğru olacak sanırım ;)

0|0
    0|0
  • canım sıkıldıkça yapıyorum sanırım sigaradaki dudak tiryakiliği gibi oldu
    ortaokulda başladım

0|0
    0|0
  • ben 4 sınıfta yapmaya baladm lise 1 kadar günde 2 3 attırım ama cok zararı var benim göt*m kücük kaldı.

0|0
    0|0
  • 2gunde bır yapıyorum ayda bır de 1 gun eve kapanıp sabahtan akşama kadar yapıyorum

0|0
    0|0
  • yapmıyorum.. partnerim var.. ^_^

0|0
    0|0
  • yapmamaya çalışıyoruz.

0|0
    0|0
  • uylunmu kactı ablacım senın

0|0
    0|0
  • çocukluğumda bulvar gazetesi vardı o zamanlar bilen bilir tee o zamanlar

0|1
    0|0
  • Haftada 1 defa

0|0
    0|0
  • 15/16 yaşlarında ilişki ye girsem bile yaparım 2 günde bir üç dört sefer yaparım canım.)

0|0
    0|0
  • 13 yaşımda... çok sık yapmam..

0|0
    0|0
  • SABAH AKŞAM bir POSTA

0|0
    0|0
  • 13 yaşımda günde bir yeterli :)

0|0
    0|0
  • günde en az 3 kere

0|0
    0|0
  • hergün 7 posta

0|0
    0|0
  • sen cevap ver bakalım ondan sonra bız cewap verelım :)

0|0
    1|0
  • 11 yaşında başladım desem yeridir. mahalle de ki şerefsiz çocuk anlatıp göstermişti herşeyi :) vay be ne günlermiş :) haftada 3 yaparım.

0|0
    0|0
  • senin yerine başkasının sana yapması nasıl olurdu?

0|0
    0|0
  • cok erken yaslarda basladım :)

0|0
    0|0
  • sabah sabah bir 3 le dim sıkılmasam akşama kadar gider bu :D

0|0
    0|0
    • aynen m. dan sonra iyi ki m. u tercih etmişim ne bir masraf ne bir kız çenesi pişmanlık hissi felan oh mis :D

• her gün yapıyorum bazen çok boşsam günde 2-3 falan yaparım. 12 yaşındayken falan başladım kazayla yapmıştım ama banyoda ufaklığı köpüğe boğup elimle oynarken bir anda zevk almaya başladım ama korkmuştum noluyo acaba zarar mı veriyorum falan diye sonra öğrendim iyi bir şeymiş :)

0|0
    0|0
  • Ben ilk defa 8. sınıfta yaptım :D ben böyle patlama olacağını bilmiyordum o zamanlar cahildik internette yoktu :D bulvar gazetesi vardı ona bakıyorduk :))) neyse tuvalete bir girdim zevk dorukta ben hep zevk alcam sanıyorum sonra bir patlama oldu. Lan dedim burdan idrar cıkıyor yeni yeni tanışyorum spermle. aha dedim boku yedik bu işte ters bişe var sonra neyseki öğrendim ki sperm cocuk yapmaya yarıyor doğal şeyler :D sonrasında saldım gitti :)))

0|0
    0|2
  • sen ne zaman basladın once sen soyle :)

0|0
    0|0
  • ramazan girdi gireli tık yok :)

0|0
    0|0
  • 13 yaşımda başladım. hemen hemen her gün yaparım yalnız olduğum zamanlar. sevgilim olduğunda 2-3 haftada bir yaparım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...