Kızlık zarım mı esnek vajinusmus muyum?

Penis ucu bir iki cm girdi. O cok dikkatliydi ben pek umursamadim hareket ettim surekli ama hicbir kanama filan olmadi. Bir engel hissettiginden bahsetti bu zar midir acaba esnek diye mi olmadi yoksa vajinusmus ihtimalim var mi?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• tecrübeli değilim bilmiyorum ama sana bilimsel olanından bahsetmem gerekirse
    vajinusmus ilişkiyee hiç izin vermez şöyle vajina kasları tamamen kendini kitler ve asla izin vermez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kızılımsı kullanıcısının verdiği cevap sert mi? değil aslında. kendi bedenini tanımadan çok pişmanlıklar yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Trafik polisi durdurmuştur. arabayı bağladıysa sizin ehliyetiniz yok demekii... fdaafjhss
    Ewet vajinysmus.. zar ile ilgisi yok.

1|0
    0|0
  • ne kadar denedi? vajinusmus olsan betona çarpmış gibi olurdu

0|0
    0|0
  • penis zarın engelini anlamaz... 1-2 cm gırdıyse zar gitmiştir. o an azgılıkla umursamaman doğal.. yarın ayrıldıgında... umursarsın:)

1|1
    0|0
  • Cahil kızım korkma birşey yok.

1|0
    0|0
  • "Bir engel hissettiginden bahsetti" lafına sesli güldüm ya la :)

2|0
    0|0
  • daha vajinusmusun ne olduğunu bile bilmiyon ergen!

1|0
    0|0
  • La var ya görmeyen de de takoz falan var zannedicek, engelli vajina atlama maratonu sanki.

0|0
    0|0
  • acıyıp geri çekilmediysen vajinusmus olamazsın, esnek olsa rahat girerdi, sorun başka muayne olman gerek muhtemelen girmiştir kız değilsin yani, hadi geçmiş olsun, kadınlığa geçmişin

0|0
    0|0
  • haci fışfış gibi bu ne la. bir kere vajinis mus onun adısı

0|0
    0|0
  • ikisi çook farklı kavramlar

0|0
    0|0
  • bir engel olur. zar degıl o ama. bir asaama. pıt die girdikten sonra raahtlar

0|0
    0|0
  • Icine girmeden nasil bozulacak

0|0
    0|0
  • içindeyken ağrın oldu mu?

0|0
    0|0
    • Cok hafif

• Öyle vajinusmus olmaz. O zaman hiç giremezdi. Neden tamamını girmedi?

• vajinismus olsa okadar girmesine bile katlanamzdın ayrıca zar daha derindedir ilk ilişkide giriş dardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağzının ortasına çakıcaksın 2 ,3 tane bir daha vajinusmus diyemiycek. Vajinismus ne ulan? Ağzın daha süt kokuyor kalkmış dalgasına bak.

1|2
    1|0
    • çok da yerinde bir cevap. +1

• Psikolojik travma sonrasi olabilirmis. Kizlik bozulmasindan daha korkutuyo.

• kızlık zarı 1-5 . 2 cm içerdedir zaten zorlaması gerekiyodu öyle bozulmaz çünkü

0|0
    0|0
  • Bende de kan gelmemisti ama cok canim acimisti hemde cok yani 3-4 kez ertelemisimdir dayanamiyorum diye

ne zaman gelecek cok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Benim canim yanmadi cok girmedi zaten.

• yok zar öyle bozulmaz , biz de deniyorduk sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
  • anan seni kadir gecesinde doğurmuş yavrucum

0|0
    0|0
Yükleniyor...