Arkadaşlar önemli bir konu içeriye gelin?

Arkadaşlar lütfen dalga geçicek olan varsa yazmasın ilginç bir durumla karşı karşıyayım
Şimdi ben geceleri sürekli mast isteği mi ne var bilmiyorum ama elim her gece hep vajinama gidiyo gece yarı uyanık bir halde oluyorum hatırlıyorum ne olduğunu sabah ama her gün istemsiz vajinama elimi götürüp oynuyorum gece ve bu adetliyken de oluyor. Lütfen dalga geçmeyin ne bu psikolojik mi bende mi sorun var yardım edin nasıl engel olucam :(

Güncellemeler:
Yorumunu esirgemeyen herkese teşekkür ederim beni için önemliydi

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Normal karşılanabilecek bir durum. Yani sağlıklı bir insanın cinselliğe ihtiyaç duyması, masturbasyon yapması kadar normal birşey yok. Eğer düzenli bir seks hayatın yoksa ve masturbasyondan aldığın zevk seni yeteri kadar tatmin ediyorsa bu çok normal. Beynin seks istiyor ama sen bunu gündüz yapamadığın için, gece sana oyunlar oynayıp, tüm vücudunun kontrolü ondayken sazı eline alıyor.
    Sadece dikkat etmen gereken, adet döneminde genital bölgede daha fazla risk taşır ve bakteri bulundurur. Böyle zamanlarda seks ya da masturbasyon yapmaktan kaçınılmalıdır diye düşünüyorum. Ayrıca masturbasyondan dolayı adet düzensizliği de oluşabilir. Bence bir araştırmanda fayda var. ;)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim uzun uzun yazmışsınız dikkate alıcam çok saolun

• Xper'i sadece bir kelime yazarak da alabilirdim. Profilime bir göz atarsan ne demek istediğimi anlarsın ;) (EİC oranı)

• Haklısınız :) gerçekten yardımcı ola isteğiniz den :)

Erkekler Ne Diyor 18

• ya evleneceksın ya devam edeceksın, bu ınsanı bırsey, aklına geldıkce baska seylere yogunlastır kendını hatta kalk 2 rekat namaz kıl, ama ne olursa olsun anormal degılsın

0|0
    0|0
    • Gece oluyor yani sabah kendimi kontrol edebiliyorum ama gece nasıl durdurucam

• durdurma o zaman.. bazı ufak gunahlar buyuk gunahlardan korur.. rahatsızlıgınız bu acıdansa sayet..

• Anladım haklısınız işte rahatsız ediyor oyüzden ama teşekkür ederim yorumlar için

• takıntı yapma, nolcak bişey olmaz okşa dur işte evlenince geçer

1|0
    0|0
  • refleks olmuş senin ki, doktora gitmen iyi olur. ya da bekaret kemeri kullanman (dalga geçmeden olmaz)

0|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s19WIlsBKRZA nedenı sana ıyı gelıyor

0|0
    0|0
  • Gusul abdesti alda cunub gezme

0|0
    0|0
  • sonuçta cinsel isteğin yoğun ve vajina elini götürmen normal, mat yapmıyormusun?

0|0
    0|0
    • Yapıyorum her gün ama gece ne bu bilmiyorum ve sabah mesela elim kan olmuş oluyor adetken nasıl kurtulucam ben bundan

• Parmağım gitmiyor sadece okşuyorum :/

• dikkat et gece uykuda gitmesin yanlışlıkla

• bence çok isteklisin. Gün içinde çok sık cinsellik arıyorsun.

0|0
    0|0
  • normalde istek oluyormu sürekli?

0|0
    0|0
    • Evet oluyor

• her mast sonunda orgazm yaşıyormusun?

• Evet

• canım senin o doğanda var istekli ateşli muhteşem bir özelliğin var daha ne istiyosun ki.)

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) biraz sıkıntı yaşadım da o yüzden

• rica ederim ne demek herşey düzelir hem herkez senin gibi birisi ni çok ister arzu eder üzülmene gerek yok bazı kızlar cinsellik dediğin zaman bir adım geri çekilir bazıları da senin gibi işte böyle karşı cinsi memnun eder

• cinsel bölgene soğuk su dök.

0|0
    0|0
  • Gunaydin, bu sorun erKektede var ama tamamen seks yapmamaktan, yapinca yavas yavas gecer

0|0
    0|0
  • sadece oynuyor musun yoksa orgazm da oluyor musun?

0|0
    0|0
    • Sadece oynama

• erkekler de bunu yapar. :) benim sevgilim ya da eşim olsaydın ve beraber uyuyor olsaydık bundan vazgeçebilirdin, çünkü senin yerine benim elim orada olurdu :)

• yaş kaç

0|0
    0|0
  • Daha çok kas zekasına dönmüş sende

0|0
    0|0
  • O. o Bence psikolojik küçüklükten gelen birşey bunun cınsel ıstekle alakası fılan yok cocukken orayla ılgılı bırsey olmus el gide gele alışkanlık olmustur kendını durdurmaya calıs bır sekılde olmuyorsa psıkologlara basvur

0|0
    0|0
    • Hadi ya öylemidir :/ teşekkür ederim devam ederse bakarım duruma göre

• Teşekkür ederim

• Rica

• elin içine kaçmasında aman :gitmesin bakireliğin :D

0|0
    1|0
  • alışkanlık olmuş bir nevi uyku ilacı gibi rahatlayıp uyuyorsun

0|0
    0|0
    • Kötü bir durum yok mu yani :/

• Tamam deniyicem dediklerinizi çok teşekkür ederim

• riaca ederim

• Adetliyken daha cok istek oluyor daha çok istersin bu yüzde adet olduğun zaman gunduzden yapabildigin kadar mast yap öyle yat ihtiyacın böyle kaybolur anca. Sürekli istek konusunda da yapabileceğim bişey yok artik bazı şeylerin zamanı gelmiş

0|0
    0|0
    • Adetken yapamam ki :/

• Tamam. s teşekkür ederim

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• Ara ara dönemler olur bunun en güzel yolu kendini rahatlatmak

0|0
    0|0
    • Sabahları sürekli rahatlatıyorum ama aksamları bu olay canımı sıkıyo ve uzun süredir böyle :/

• mesaj atabilir sin. d

• Geliyorum tamam :D teşekkürler balım

• Bu her kadın için normal bir şey sanırım erkek arkadaşın yok veya bekarsın vucudun rahatlamak istedikçe istediğini ver ona

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım var fakat sürekli yan yana değiliz ve beni tatmin etmiyor :/

• internetten bir çok siteden alabilirsin seks shoplardan

• Teşekkür ederim bir araştırıyim :)

• her insan cinselliği yasamak ister yasayamayanlarda birsekilde kendini tatmin etme yoluna gider sende sanırım cinselliği yasayamadığın için böyle oluyorsun içinden geldiği gibi davran önemli olan senin ne hissttiğin baskaları ne düşünürse düşünsün

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Unutmam :) çok teşekkür ederim :)

• kac yasındasın

• yaptığın şey gayet normal ki

0|0
    0|0
    • Adetken elime kan gelmesi o şekilde uyanmam işte onlar rahatsız ediyor. s

• çıkıyorum hızlıca et :))

• Ettim çık çık

Yükleniyor...