Kızlık zarı insanların yanı sıra hayvanlarda da bulunuyor mu?

kızlık zarı sadece insanlar da mı bulunur hayvanlarda da var mıdır ?:)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bekaret zarı tüm dişi memelilerde doğuştan bulunmaktadır. Asıl görevi üreme organlarını mikrobiyal etkilere karşı korumaktır. Peki diyeceksiniz bekaret zarı bozulduktan sonra üreme organları nasıl mikrobiyal etkilere karşı korunuyor! Açıklayayım; üreme (ergenlik)çağına kadar üreme organları(vagina ve ovaryumlar) hormonlar ve salgılar yetersiz olduğu için savunma yetersizdir. O yüzden böyle bir yapı koruma görevi görür. Ergenlikle beraber bu hormonlar ve salgılar arttığın için artık böyle koruyucu bir zara ihtiyaç yoktur vücutta

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet hayvanlardada var mesela bir köpek kendinden önce biri var mı koklayıp anlıyo :D hey allam ya soruya bak çay demle :)))))

2|0
    0|0
  • bilmem hic bir hayvanla ilskiye girmedim

3|0
    0|0
  • örümceklerdede var diyolar, tosbalardada olduğu söyleniyo, hatta yeni evlenen bi tosba eşinden kan gelmeyince onu ters çevirip öyle bırakmış:)))

0|0
    0|0
  • 63lü elif bu soruyu sorarak adını tüm üyelerin aklına kazıdın ;)

0|0
    0|0
  • :))) bu sıtede denk geldığim en saçma soruydu ya :)) hiç olur mu ya oyle bir şey düşünmsene köpeğin biri gidiyor dişi köpekle yatıyor dişi köpeği bırakıp gıdıyor sonra öbür gelende sen bakire değilsın dıye almıyor :))) boyle bı saçmlalık bence

0|0
    0|2
    • hahah ozaman bilgilen türkercim kızlık zarı kobay köstebek at sırtlan bir çok karasal memlide bulunuyormuş ayıktınnn:)

• :))) hadı ya vay anasına ya neyse ınsanlarınkını bılmek yeterlı

• Xper olsam bu soru için sana kafadan 1000 xper verirdim... :))))

0|0
    0|0
    • öldüren bir nehir böyleyse bir şehir istanbul olmaz olsnnnn:) ne alaka dme içimden geldi

• Gcenin leyli yarısı, Üstü açılmış duyguların yanlızlığım esiyor... Gecenin leyli yarısı musluğu açık unutmuşsun şıp şıp damlıyor en sevdiğim şarkı... :) Buda benim içimden geldi :)

• nerden merak ettiniz bunu ya))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim bildiğim şu var . deniz midyesinin erkek ve dişisi ovarmış ve dişi olan her ay adet kanaması geçirirmiş :s soruyla ilgisi yok ama :>

0|0
    0|0
  • erkeklik zarı oluyomuş onlarda

0|0
    0|0
  • Kedin bunalıma mı girdi?

0|0
    0|0
  • link

cevabını burada bulabilirsin.

1|1
    0|0