Acaba adet görmemesi psikolojik midir yoksa ?

İyi geceler arkadaslar. bugun bir arkadasim yaptigi hatayi bizimle paylasti. kizin konu hakkinda bilgi edinecegi kimse yok biz de yanlis bilgi vermeyelim dedik. bir de sizinle paylasayim. 2ay once biriyle ilk cinsel birlikteligini korunarak yasamislar fakat bu kiz olmasina ragmen kan gelmemis. Ve o gunden bu gune hasta olamiyormus. Doktora gitmeye de utaniyor acaba neden hasta olamadi ki? Psikolojik mi yoksa baska bir sey mi var?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Adet düzensizliği varmıydı önceden ? Hormon bozukluğu olabilir eğer adet olmuyorsa adet olmak için ilaç alabıilir adet yapıcı ilaç satılıyor doktorada gitsin mutlaka başka bir şeyde olabilir

0|0
    0|0
    • Daha once de 7ay hasta olamadim diyordu. hamile kalmis olamaz sanirim. s

• İlk doktora kesinlikle gitsin yazdığım durumlar olabilir şu bilgiyide ilet eğer adet olmamaya devam ederse ilerde çocuğu olmayabilir

• Pekala tesekkur ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikoloji ile alakasi yok hamile kalmis olabilir psilojik olarak ya erken ya da gec tarihte adet olur bir an once kadin hastaliklarina gitmesini oneririm

0|0
    0|0
  • Hamiledir

0|0
    0|0
  • Dostum psikolojik ihtimal var tabiki ama korunarak yapılan ilişkilerde sorun çıkacağını düşünmüyorum fakat her ihtimale karşı bir test yapmasında yarar var ama geçikme hayli uzarsa ağrılar vs de olursa yani şikayetleri artarsa Polikistik over sendromu dediğimiz olay göz ününe alınır. Bu durumda tedavi şarttır. tr.wikipedia.org/wiki/Polikistik_over_sendromu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oops hamile olabilir...

0|0
    0|0
  • stresten gecıkır ama 2 ay cok uzun sureymıs doktora gıtmesı lazım al sen gotur arkadasını utanılcak bı durum yok ya saglık onemlı

0|0
    0|0
  • 2 ay çok uzun bir süre. Test yapsın bir önce

0|0
    0|0
  • Evet psikolojikte olabilir hormanal bir şeyde bu cinsel hayat başladıktan sonra çok sık görülen bir şeydir korunduğuna eminse korkacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • korunmusa hamile olması zor , adet düzensizliği önceden yasamıssa prog. takviyeli hap almalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...