20 saniyede ereksiyon yaşamak - boşalmak?

Arkadaşlar bilgisi olan var mı 20 25 saniye arasında penisime dokunup ellediğimde boşalmak istiyor vücudum hani birşey yapmıyorum aslında ellediğimde dokunduğumda penisime, max 25 saniye sonra hissediyorum ama kendimi tutuyorum bırakıyorum falan. Sizce bu bir sorun teşkil eder mi? Şunu eklemek istiyorum cinsel ilişki yaşadığım kız arkadaşımla yaklaşık olarak 8 11 dakika arasında ilk ereksiyonum gerçekleşiyo genel olarak. evde falan tahrik olunca birşeyden dokununca 25 saniyeye hissediyorum boşalmak istediğimi. yapmam gereken bişey var mı?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• iliskide 10 dk yi goruosan erken bosalma yok ama sık mast yapip surekli bu kadar erken bosalirsan erken bosalma basgosterebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• nasıl konsantre oluyon lan :D

0|0
    0|0
    • ben üstü kapalı konuşmayı sevmem dostum. nasıl desem aslında izlediğim bir video olsun herhangi bişey olsun dokunuyorum tutuyorum işt anla açtırtma ağzımı 20 saniye akdar sonra hissediyorum anlamadım gitti korkuyorum valla doktora da gidemedim sonuçta hani erkeğiz biraz çekingenim o konuda :D

• bence piskologa git bu farklı bişey :D

• dalga geçmeyin bilgisi olan varsa paylaşsın yapmam gerekenleri yeterlidir.

Yükleniyor...