Merhaba mastürbasyon yapıp boşalırken sıvı sarı renk ve beyaz geliyor bununla ilgili internette araştırdımm enfeksiyon olduğu söylüyor?

Vallahi korktum ne yapacam 21 yaşındayım tehlikelimi :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum o durum farklı al sana kaynağından bilgi pratisyen hekimim. Eğer ereksiyon olmadan (şehvet yokken) durduk yerde geliyorsa dediğin doğru fakat kalan meninin gelmesi ve ihtiyaç giderirken kasılan prostat bezinden gelen hariçtir. Sende durum normal anlayacağın. Ayrıca iltihap durumlarında birşeylerin ters gittiğini anlarsın emin ol, mastürbasyon bile yapamazsın zaten böyle bilgileri kaynağından al bu seni anladığım kadarıyla hormonsuzlaştırmış bile her internet sitesine güvenme...

0|0
    0|0
    • Normalim diyede mast. ı kaçırma bu seferde premature ejeculate dediğimiz erken boşalma sorunun olur...

• Teşekkürler en iyi cevaplarla yaşıyoruz... :)

• tm söz en iyi cevabı yaşatırım seni :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gün içerisinde çamaşırında damla damla lekeler oluyorsa ve işerken canın yanıyorsa bel soğukluğu olabilir. Doktora git, antibiyotik verecek. Başka türlü geçmez. Bir de köpek falan diyolar, aman diyim akıllı ol.

0|0
    0|0
    • Yok bel falan soğuk olmuyor işerken bile canım yanmıyor evet bunu okumuştum internette öyle birşey de varmış. tm doktora gidecem

• Biraz yardımcı olurmusun doktora nasıl muane olacam ben pek fazla bilmiyorum sigortam var

• Ürolojiden randevu al yakın olduğun bir hastaneden. Muayeneye gidince şikayetini söyle doktor gerekeni yapar zaten.

• dohtura git hacı

0|0
    0|0
    • Cinselle ilgili hiç doktora gitmedim fazla bilmiyorum doktor muane olmayı nasıl muane oluyor

• orasını bilemem de doktora gitmeden aslını astarını öğrenemezsin

• geçmiş olsun pnp ksırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...