Bekaretimi kaybettim sonra kan gelmeye başladı?

sevgilimle beraber olduk 2 gün sonra iç camasirimda kan falan görmeye basladim kan geliyor sürekli neden acaba? Regl olmama daha 15 günden fazla var

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum, eğer ön sevişme olmadan giriş varsa bu ıslanma olmayacağından yani bölge esnekliğini tam olarak kazanamadığından travmaya bağlı yırtılma haddinden fazla olmuş demektir. Tıpkı kuru kuru ekmek kabuğu yediğinde fazla çiğnemeden yutmaya çalıştığında boğazını zedeleyeceği gibi aşağıda da durum aynı zarın yapısı mukus dediğimiz ağız içindeki deri gibidir. İyileşme sürecinde olmalısın ama bölgedeki kılcal damarların fazla ise ki zaten fazladır normal anatomide ters bir hareketinde hissetmezsin ama ufak yırtılmalar neticesinde tekrar tekrar kanamalar olacaktır. Önerim, tampon kullan bir süre yaklaşık 5 - 6 gün kanama olacaktır ama iyileşme sürecine tampon daha çok yardımı olur ve dışarı alırken dikkatli ol ve sık değiştir kanı kurutursan koparıp yenilersin yarayı, buna rağmen hala devam ederse bir jinekoloğa görün... Bu noktadan sonra artık hemofili, iltihap ve kapılabilecek hastalıklar için tahliller düşünülecektir.
    Geçmiş olsun...

0|2
    0|0
    • En iyi cevap için teşekkürler...

• Hatta şu an nöbetteyim acilde de bir şey yok yapılacak...

• Meslektaşıma bir tebrikte benden :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Doktora Sor,

0|0
    0|0
  • Ramazandan sonra yapaydınız aceleniz ne

1|0
    0|0
  • üstte reyiz en iyi cevapı vermiş zten bizede okumak kaldı :)

0|1
    0|0
  • Neden bunu yazdın ki.. Ramazan diyecekler, günah diyecekler, zina diyecekeler.. Diyeceklerde diyecekler..

0|0
    2|0
  • Ne akacaktı

0|0
    0|0
  • bide yarın başkasıyla evlendiğinde çocuğun sana ''anne'' diycek..

1|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum verenler kervanina katildin :)

1|1
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • iyi bk yemişsin kızım

1|0
    0|0
  • Ne bkliyodun cilek recelimi akacak ordan

0|1
    0|0
  • Gecmis olsun bir hafta gelir kan zaman zaman normal takma

0|0
    0|0
  • kız degilsin artık kadınsın

0|0
    0|0
  • 3/4 gün sonra gelmez daha şu an bir ya da iki damla filan oluyordur

0|0
    0|0
  • hadi geçmiş olsun.. muradına erdin.. bazı kanamalr daha sonradan olurmuş.. kaybettiğin bekaretini çok arasın sana diyim..

1|0
    0|0
    • Dugunumuz var yakinda

• keşke evlenmeden önce yapmasaydın. haram sonuçta... neyse inancın farklıdır belkide.. hiç yoktan iyidir.. buna sevindim.. mutluluklar dilerim..

Kızlar Ne Diyor 3

• bal mı akacaktı
    ne bekliyorsun etin yırtıldı

2|1
    1|0
  • İlk ilişkiden bir süre sonra kan gelebilir bazen 10 güne kadar uzayabiliyor bu durum

0|0
    0|0
  • ilişki ne zaman oldu?

0|0
    0|0
    • 3 gün olmus

• Hayir 3. Gün geldi iste

• benimde sonradan gelmişti içeride zar kalıntıları canım korkacak bir şey yok 5. güne kadar bile gelebilir...

Yükleniyor...