Hamilelik testinden anlayanlar?

Arkadaslar bazı yerlerde sadece sabah idrarinde çıktığı yazıyor sizce şimdi yapsam çıkarmı ve regl tarihinden kaç gün önce yapılması iyi?

Güncellemeler:
Arkadaslar bugün reglm geldi ama hem 1 bucuk hafta erken hemde cok az kan geldi ve aşırı ağrı var :/

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah aç karnına yaparsan daha sağlıklı sonuç alırsın
    ama eczanede 3.5 tl aldığın test pek güvenme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gebelıgın kesın teshısı kan tahlılı ıle anlasılır, digerlerı yuksek oranda olsa dahı kesın ve kati sonuc vermez

0|0
    0|0
  • test çubuğun yoksa limon suyuna veya karbonata işe köpürürse hamilesin. hoca yavsiyesi dene gör test yanılır doktorun yanılmaz kızım;)

0|0
    0|0
    • Denedinmi hanımefendi? köpürdümü? limonsuyu veya karbonat veya çamaşırsuyu? muhtemelen değilsindir. Her kişi hamile bırakama ER kişi hamile bırakır. Ata sözü. Cevapla Lütfen. Muhtemelen ilerde bilgime ihtiyaç duyacaksın Hocaaam çocuk doğuramıyorum Hamile kalamıyorum diye, ozaman yardımım altın değerinde olucak çünkü Adetullah kanununa göre hamilelik, kız veya erkek çocuk talebinin hikmetleri var... devamı merak edenler için!!!

• cıkar cıkar

0|0
    0|0
  • hiç hamile kalmadım:)

0|0
    1|0
  • Dostum nasıl kullanılacağı anlamı vs prospektüs ünde veya kutusunda yazar doğruluk payı da hayli yüksek (%90 ın üzerinde) çift çizgi hamilesin demektir. gebeliktestler.blogspot.com.tr/.../...estleri.html

0|0
    0|0
  • www.capsverlan.com/.../...bak_karikturleri_253.jpg Bu soruların cevabı çok önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her zaman yapabilirsin sabahı akşamı yok

0|0
    0|0
  • 3 5 gün içinde belli olur pozitif kesindir , negatif kesin olmayabilir

0|0
    0|0
  • sabah ilk idrarini kullan adet geçikmesinden 5 gün sonra belli oluyor

0|0
    0|0