Kız arkadaşımın lezbiyen olduğundan şüpheleniyorum !

Merhaba arkadaşlarım beni bulan tuhaf çıkıyor kız arkadaşım ile zannedersem aynı şeylerden hoşlanıyoruz Yolda gittiğimz zaman ben değilde o kızları kesiyor bunu nasıl öğrenirim ve lezbiyen ise ne yapmalıyım ?

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

• belki kıyafetine falan bakıyordur,hemen de lezbiyen mi diye düşünüyorsun.lezbiyen olsa senin kız arkadaşın olmaz kendine başka bir kız bulur yahu.

0|0
    0|0
    • Öyle deme.Evlenip çocuk sahibi olup,bisekülerine ilgisi olan bayanlar var.

• o da olabilir de sadece yoldan geçen kızlara baktı diye biseksüel olacak hali yok yani.

Kızlar Ne Diyor 21

• Kızlar kızları keser merak etme lez değil.

0|1
    0|0
  • Lezbiyenlerin normal kadınlardan hiç bir farkı yoktur; her yönden ötekilere benzeyen, yalnızca başka kadınlarda az ya da çok dışa vurulan bir cinsel çekicilik bulan kadınlar söz konusudur. Bu eğilim, karşı cinsten kişilerle ilişkiler kurulduktan sonra genellikle yiter; ama bazen sürer ve kadınların uzun ve yumuşak okşamalarını yeğleyip erkeklerin sertliğinden ve kabalığından tiksinti duyma biçimini alabilir.

1|1
    0|0
  • biz bayanlar dier bayanları süzeriz ne giymiş, sacını nasıl yapmış abartıyorsun bence.

0|1
    0|1
  • kendin modayla filan başlayıp yavaştan konuya gir çok merak ediysn

ama kadınlar kıskançlık ya da diğer pembe profilleri mıncıklama gibi değişik durumlar içinde kalabiliyo.

ama lezbiyen olsam sırf paravan olarak bile bi erkeğin sevgilisi olmak istemezdm

için rahat olsun yegen ;)

0|0
    0|0
  • bnde kızları çok incelerim çünkü giyim takıntım var bendemi lezim saçamalamaa .. biz kadınlar kızları incelemeyi severiz çünkü tek rakibimiz onlar

1|0
    0|0
  • kızların çoğu doğal olarak birbirini keser.Saçı,kıyafeti,makyajı nasıl;benden güzel mi falan diye.Muhtemelen o kızların da kusur bulacak bi yönünü arıyodu.

0|1
    0|0
  • Evine çağır bir tane güzel kız getir içeriye sakla tam işe başlıcakken o kızda gelsin içeri tepkisine göre anlarsın yani

0|0
    0|0
  • Bunun lezbıyenle alakası yokkı. mesela açık saçık bı kız geçse karşından. ıstemedende olsa ınsanın gözü kayıyo yada guzel bır kız geçse

0|0
    0|0
  • eğer kadınlarla ilgilenip senle çıkıyorsa büyük ihtimal bisextir.lezbiyen değil.

0|0
    0|0
  • öyle olsaydı senle ne işi wardı. Giyim tarzına falan bakıyordur.

0|1
    0|0
  • Wuuuu... :D hahaha korkma,belki sadece giyim tarzlarina bakiyordur,) ayrica ben bile hos bi bayan gorunce bakiyorum hani hakkini vermis helal falan diye...

0|0
    0|0
  • değil

0|1
    0|0
  • Lezbiyen degil korkma.

0|1
    0|0
  • Kızlar yolda yürürken başka kızlara bakarlar bu gayet doğal. Kadınlık içgüdüsü :D

0|0
    0|0
    • HİÇ ZANNETMİYORUM BAKIŞ VAR BAKIŞ :)

• yanlis anlamissindir o zaman niye seninle ciksinki ?

0|0
    0|0
  • o zaman dunyadakı butun kadınalr lezbıyn

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm. alakaya maydanoz hemen ayrılmalısın kesin Lez :)

0|0
    0|0
  • sfköklsdjlköfdsjjklfsd

0|0
    0|0
  • Normal ki bu

0|0
    0|0
  • gozumun onune getıremedım ya bır kızı kesebıldıgını:)

0|0
    0|0
  • biseksüel belki olabilir belki ama kadınlara ne giymiş gibisinden bakıyor olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ne alakası var lezbiyenlikle kadınlar öyledir genelde hatta karşıdan gelen bikızın yanımızdan geçtikten sonra başka bi kızın arkasını dönüp o kızın totosuna bakan kızlara şahit olmuşluğum var =)

0|0
    0|0
    • yok benim kızda farklı şeyler de görüyorum ve bana söylüyorda :) o yüzden böyle bir kanıya vardım

• teklıif edersin ilişkiye girmeyi sen ona sana ters tepki yapmasın diye de hani sen lezo musun kızım ne deiyosun diye dönüş almaman içinde daha önce bir kağıda yazarsın özür dilerim ben senden şüphelendim o yüzden böyle bir yola başvurdum dersin ve tepkiden sonra ona notu gösterirsin böyle ce her iki ihtimaldede kurtarırsın kendini pers_prensi34

0|0
    0|0
  • Heyyyy kızlar size kötü haber kızların % 90'nı lezbiyenmiş :)) bu arkadaşın düşüncesine göre bu çıkıyor çünkü hepinizi birbirinizi kesiyorsunuz :DD

0|0
    0|0
  • Hacı her kız biraz biseksüeldir derler.En homofobiği bile.Ondandır lezbiyen olsa yanında sevgi gösteremez bile sana iğrenir korkma.

1|0
    0|0
  • Hemen lez diye tabir etmek yanlış.Seninle ilişki düzeyi ne durumda ? Sadece bir nokta üzerine yoğunlaşma,tüm tanışmanıza yay bak ondan sonra anlarsın

0|0
    0|0
  • lezbiyen olsa seninle niye olsun.

0|0
    0|0
  • haha lezbiyense seninle isi ne? en kotu ihtimalle biseksueldir :) ama tanimlaman sadece klasik kadin durumu, kadinlar hemcinslerine daha cok bakar.

0|0
    0|0
  • :))) iyimiş

0|0
    0|0
  • bence evlen onunla sonra soğuk davran seni bi kızla aldatırken bas bi taşla iki kuş vurmuş olursun:)

0|0
    1|0
  • Al Amsterdam biletini ilk uçakla doğru Hollanda'ya gönder :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...