İlişki öncesi hazırlığı nasıl yapıyorsunuz kızlar?

Ben tüylerim çıkmışsa temizlenip kokulu krem sürüyorum alt bölge ve koltuk altına da pudra sürüyorum kremi braz emince bu yeterli mi? Nasıl daha iyi olabilir?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• alıyorum karşıma günün anlam önemini belirten bir konuşma yapıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hem kendine hem eşine saygılı olan birisin. ilişkilerde bu türden hazırlıklar hem fiziksel hem psikolojik olarak mutlu edeceğine inanıyorum. kutlarım.

0|0
    0|0
  • Etkileyici :)

0|1
    0|0
  • yeterli tüy olmasın o çok önemli gerisi tamam

0|0
    0|0
  • Evlimisin?

0|0
    0|0
  • :DD sankı neye hazırlanıosaa.

0|0
    0|0
    • süt zeytınyagı yımırta sarısı karısımını iice çırpıp 1 gun buzlukta bekletıoruz. iice cekıo ıcıne. yumsuo. marine oluo anlıo musn. ılıskıye hazrlanıosn bolece

• hayırdır ilişki mi yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • herkes her gün duş alıyor yaz kış. peki bu toplu taşıma araçlarında bayanlardan gelen iğrenç ter kokusu da neyin nesi?

0|1
    0|0
  • Akşma et dövme var desene :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• diş fırçalamayı da unutma :)

0|1
    0|0
  • Senin yaptıklarınla aynı, birde yattığım kişi tırmalanmayı sevdiği için manikür yaptırıyorum.

0|0
    0|0
  • Bunları ilişiki öncesi yapıyorsan normal zamanda kokuyorsundur sen

0|1
    1|1
    • Böylesine iğrenç bir yorum yapacağına hiç yapmasaydın keşke ben zaten haftalık temizliğimi yapıp her gün duş alan biriyim yapacak ekstra bişey bilmediğim için burada sordum

• Demekii sen Kokuyorsun ! Gelmissin 35 yasina Kiz daha 25 yasinda kim kokuyor belli :D Insanlad dusunu alir bir parfum Skr zaten dus alinmis temizdir sadece bir Parfum veya losyon sen cahilmissin baya Temizlikten ne anlarsij bunun uzerine git bir su dök Cicii Nenee :D

• Bende öyle yapıyorum :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...