Hamilelikten çok korkuyorum?

Sevgilimle bir şeyler yaşadım evet ama hiç soyunmadim. Yine de korktum adet olmayı bekledim oldum bugün bitmişti. Ama az önce Afedersiniz çok mide bulantisiyla birlikte kustum. Ben en son kustugumda İlkokula gidiyodum. Bunun hamilelikle alakası var mıdır?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bu sefer olmadı acemilik işte soyunmadan ne yaşana bilir ki yaşadığın nı sandığın şeyden çocuk olmaz bundan sonra birşeyler yaşarsan ve tam seni titreme tutmuşken amında bir volkan patlarsa ozaman büyük ihtimal çocuk olur mide bulantında yaladığın şeydendir :)

1|0
    1|0
  • %0,00000000001 ihtimalle hamilesin.. bnce her ne kadar küçükte olsa değerlendirilebilr bir ihtimal.. ^_^ ayrıca bir ihtimal daha varr.. o da o daaaaaaaaaaaaa..
    http://www.youtube.com/watch?v=nfJm8SvflkA

0|0
    0|0
  • Kiyafet ustunden sevgilinin spermleri isinlanma teknolojisini bulup senin rahmine isinlanmislardirsa yuzde doksandokuz nokta dokuz hamilesin.

0|0
    0|0
  • limon suyuna işe ya da karbonata ya da çamaşırsuyuna işe köpürüyorsa hamilesindir. ama soyunmadan nasıl girdi içine onu anlamadım, külot arasındanmı? vajin dışına ifrazat yaptıysa spermleri korkma, hava temasında sperm uzun yaşamaz, eğer sen kalkmadan vajin içine katyma olduysa hamilelik %33 olasılıkıdır. başka sorunuz? var mı

0|0
    0|0
  • Ben de çok korkuyorum.. normal bence korkmak ;)

0|0
    0|0
  • psikolojik giyinikken nasıl hamile kalınacak ya.

0|0
    0|0
  • yemeğinin içine koymuştur spermi :D mauahahaha böyle sorumu olur :D

2|0
    0|0
  • neden bu kanıya vardın bir şey yaşamadıysan. hamile kalman için içe boşalması lazım. sen onu yapmadıysan sorun yok stres yaparsan adetin gecikir. belki mideyi üşüttün

0|0
    0|0
  • nasıl hamıle kalıcaksınnn soyunmadan delı

1|0
    0|0
  • Soyunmadan nasıl hamile kalıyorsun spermler piremi atlasın yuvaya

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yok