Cinsel isteği azaltması için psikiyatriste gittim?

20 mg prozac verdi. etkisi olur mu sizce

( gizliden sormadım diye pişman olmak istemiyorum arkadaşlar )

-teşekkürler :)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gayet makul bir sorun ama bu sorunu anlamıyacak arkdaşlar çıkacaktır elbet. Önerilerim:

-Kahve iç, Kafein sperm aktivitesini düşürecektir.
    -Çikolata ye, Libido yu önemli miktarda düşürür.
    -Düzenli olarak mastürbasyon veya seks yap (Durumunda tercihim gün aşırı veya 3 günde 1 dir.)
    -Son olarak spor yap, düzenli şekilde enerji atarsan bu isteğin düştüğünü farkediceksin

0|1
    0|0
    • üniversite hazırlığı yüzünden seks maddesini eliyorum. teşekkürler :)

• yani... çikolata mevzusu aklımı kurcalamadı değil :/

• Yav valla bunların hiçbiri bilimsel değil açıkcası ergenlikten itibaren kendimde uyguluyorum :D Çikolata konusunda haklı olabilirsin. ama sperm aktivitesini düşürür dedim, spermi azaltır demedim

Kızlar Ne Diyor 4

• Prozac ilacının yan etkilerinden biri de cinsel isteği, libidoyu azaltması. O yüzden etkili bir ilaç olsa da, bence durumunuz için verilmemesi gereken ekstrem bir ilaç. Tabii, bu benim düşüncem. İlacı veren kişi bir doktor. Doktora güvenmek daha mantıklı bir davranış olacaktır.

Deneyin, eğer yan etkilerinden şikayetçi olursanız doktorunuza danışın. Denemeden bünyenizde ne gibi etkilere neden olacağını bilemezsiniz.

1|2
    0|0
  • ne gerek var ya :)
    dene gör...

0|0
    0|0
    • acaba doktor psikolojik etkisinden dolayı alelede bir hap mı verdi merak ettim.

• anti deprasanlar cinsel istekliliği azaltır. İşe yarar.

0|0
    0|0
  • Burada boyle bir soru sorulacagi en son aklima gelirdi :) Neyse ilacin yan etkisi cok fazla ilk basta 20mg bence cok. Cinsel isteginizi azaltmak icin diyet yapa bilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunun için doktora gitmene gerek yoktuki... boşuna ilaç kullanma... yaşının gerkirdiği şey bu dikkatini dağpıtmak için farklı işlerle uğraş.

0|0
    0|0
  • psikologların antidepresanlarla erken boşalma ları tedavi ettiklerini duydum

0|0
    0|0
  • Kanka bende de var o ama doktorlar önemsemedi. Senin dozunda ilacın yeteceğini de sanmıyorum baya var bağımlılık derecesinde. Dene gör bana haber ver bir

0|0
    0|0
  • dua ette ters etki yapmasın :D azaltıyo yerıne artırıyomuş :D

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın m

0|0
    0|0
  • ARkadas cozum bu muymus. bole ılaclar alma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...