Ensest günümüzün kanayan yarası gibi gerçekten. Bu kadar çok mu yaşanıyor?

Kime sorsam taciz edilmiş hemde çoğu aileden kişiler tarafından sizce bir kadın veya erkeği ensestte iten şey nedir

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik yaşanmaması gereken, ayıp ve tabu olarak birşey olarak görüldükçe bunlar devam edecek. İnsanlar dışarıda cinsel ihtiyaçlarını kendilerine dayatılan öğretiyle bağdaşmayacağına ve dışlanacaklarına inanıyorlar sonuç olarak da aile içi cazip geliyor. Aile içi ilişkinin mağduru ilişki ortaya çıkarsa aşırı zor durumlar yaşayabileceklerinden bu durum genellikle saklı kalıyor. Biraz özgür ve serbest bir ortamı olsa ülkemizin keşke ama nerede?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu tarz marjinal olayların oranının çok olduğunu düşünmüyorum internet hayatımıza girdiğinden bu yana sadece daha kolay ifade ediliyor.. konuşuluyor bence

0|0
    0|0
  • Cinsellik bir tabu, ayıp, yasak, günah. Hanginiz ailenizden cinsellikle ilgili en ufak bir bilgi aldınız? Yasak olan her şey cazip gelir, insanlar bu cinselliği bir şekilde dışa vuruyor.

0|0
    0|1
  • Ben 3 kişide şahit oldum, hemde hemcins. Ama nedenini sorgulamadım.

0|1
    0|0
  • muhabbeti bile midemi bulandırdı :S

0|1
    0|0
  • Valla sebebini bilmiyorum ama herkes sapık

0|0
    0|0
  • isteyen istediğiyle yapar milletin yatağına da mı karışmaya başladınız gıdfjgoıdfh

0|0
    0|1
  • Cahillik saflık hayatında aşk cinsellik nedir bilmeyen kişiler

0|0
    0|0
  • Sapıklık bence. Soruyu cinsel yaşamda sorman daha doğru olurdu bu arada

0|0
    0|0
    • gerçi sapıklık dedim ama ensest sayılmasa da benim de kuzenime karşı hislerim değişmişti bir defasında. yazın yanımda uyuyup üzeri açılmış olmasa olmazdı da işte bir anlık gaflette bulunmuştum..

• Meslek icabı çok tanık olduğum olaylar, geneli cahillik, çevre din baskısı sebebiyle buna başvuruyorlar, bahaneleri de alkol oluyor biz de içtik ama zerre kadar düşünmedik

0|2
    0|0
    • ve bilinenden ve sanıldığından kat kat fazla

• doğuda sıklıkla yaşanan bir durum. sebebi ise bir odada tüm aile bireyleerinin yasaması ve çocukların ana baba arasındaki cinsel münasebete şahit olmaları

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...