Vajinamla ilgili bir sıkıntım var bilgisi olanlar buralarda mı?

Arkadaşlar 3 yıllık evliyim. Bu sorun yüzünden 2 defa doktora gittim fakat kökten çözüm bulamadım. Sorunum şu : Cinsel organım son 1 yıldır çok hassas. Tuvaletten sonra yıkadığımda bile hemen tahriş oluyor. Eşimle ilişkiye girdiğimde bazı zamanlar çok canım yanıyor ve ilişkiyi yarıda kesiyorum. Kayganlık ya da zorlama gibi bir problem yok. Dış giriş kısmı hemen tahriş oluyor. Penis içeriden çıkınca ağrı geçiyor. Daha önce 2 kez doktora gittim ama tedaviler sonucunda yine aynı şeyler olmaya devam etti. Daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı? Doğal yöntem ya da kullandığınız hangi ilaçlarla kurtuldunuz bu rahatsızlıktan? Cevaplarsanız çok sevinirim..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha çok kayganlaştırıcı kullan
    pedinin kaliteli ve iççamaşırının %100 pamuklu olmasına dikkat et

birde normal mast. dada sıkıntı yaratıyormu yani parmakla penise aynı tepkiyimi veriyor
    eğer sadece eşinin penisine tepki veriyorsa eşin bir doktora görünsün derim

0|0
    0|0
    • eşimle alakalı bir sorun yok

• ne tür yöntemler denediğini paylaşırsan daha çok fikir üretebiliriz sadece 2 kere doktora gidip ilaç mı denedin nedir yani?

ve eşinle alakalı bir sorun olmadığını neden söylüyorsun göründümü doktora daha önce?

Erkekler Ne Diyor 2

• kadın doğum doktoruna gideceksin aynı bu anlattıklarını anlatacaksın o sana ilaç sampuan fitik krem ile tedavi uygulayacak mantar akıntı yara gibi bir seyin yok anlattığına göre sen öyle yap daha iyi olacak canım

0|0
    0|0
  • vazelin kullan... ve önce sana oral yaparak seni hazırlasın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eşinizin penis boyu çok mu büyük? çok mu tahriş etti o bölgeyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...