Erken bosalmayi neden bu kadar kafaya takiyorsunuz beyler?

Sonucda 5 dk da sürse siz zevkinizi aliyorsunuz? Karsi tarafin düsüncesi niye bu kadar önemli

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• erkek erken boşaldığında partnerini mutlu edemediğini bu sebeple partnerinin onu aldatacağını düşünür bu sebeple kafaya takar

0|1
    0|0
  • Ay tatmin edemiyor beni kocam, uçur beni Murtazam!

Diyen biz miyiz lan? Biz miyiz yani Murtaza al beni diyenler?

1|0
    0|0
  • eğer sen karsı tarafı hiç düşünmüyorsan sende de sorun var demektir. ilişki kişisel zevk değildir. paylasımdır. sen sen ol sadece kendi zevkini düşünme

0|0
    0|0
  • 5 dakikada ne macerası yaşayabilir ki bir çift

0|1
    0|0
  • 5 dk yetermi lan 30 dk iyidir yok boşalma sorunum falan asıl erken orgazm olan kadınlar neden böyleler?

0|0
    0|0
  • kısa ilişki az tatmin edici az zevk verir saatler sürmesi her iki tarafında aynı sürede aynı boşalması daha çok zevk vericidir canım.)

0|0
    0|0
  • zevk süresini uzatıyosun. karşındakini de iyice azdırırsan daha zevkli olur hem

0|0
    0|0
  • takmıyorum kı istedıgım kadar uzatıyorum 2 saat 3 saat

0|0
    0|0
  • Sevişmeyen kızların bunu sorması ne garip

0|0
    0|0
  • bir erkek kendinden önce karşı tarafın zevkini düşünmeli sen neden bunu sordun sanki erkek olan sensin

0|0
    0|0
    • Ne alaka asil kiz oldugum ici sordum bizim sorun etmemiz lazim erkek erken bosalsa biz yarida kalicaz sizin icin sorun yok

• nah sorun yok kız mutsuz olup bizden soğuyacak belki başka erkekleri hayal edicek, erkekliğimiz hakkında kötü düşünücek sen erken boşalıp yarı yolda bırakan erkek için kötü düşünmezmisin

• hem erken boşalıncva erkek istediği herşeyi yapamaz, devam etmek güzeldir

• sizi mutlu etmeyi seviyoz

0|0
    0|0
  • Ne kadar geç bosalsak içinizde o kadar iyi tabiki :))

0|1
    0|0
  • ben takmam kanka sende takmıosan mj at :)))))

0|0
    0|0
  • Karşımdaki tatmin olmazsa o ilişkiden bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Ilaclarla destek alip sorunu asabiliosun zaten dert edilcek bir durum yok:)

0|0
    0|0
  • o da zevk alsınki biz daha çok alalım

0|0
    0|0
  • erken boşalma ne için sorun çünkü tekrar kalkması zor ya da kalkmayınca kafaya takıyolar neden bu yoksa erken bende boşalıyorum ama inmiyor sorunumda yok kafaya takmıyorum hiç

0|0
    0|0
  • Biz aynı zamanda ilişkinin uzun olmasından da zevk alıyoruz güzelim ondan dolayı , attırdım bitti değil bütün mesele. Karşı tarafnda zevk alması piskolojik olarak bizide memnun ediyor.

0|0
    0|0
  • karşı taraf tatmin olmazsa ilişkinin büyüsü kaybolur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne içtin merak ettim
    kadının zevk alması önemli değilse gidip parayla da yaparlar

0|0
    0|0
  • tedavisi vardır..

0|1
    0|0
  • karşı tarafın düşüncesi önmli çünkü kadın zevk alınca erkek daha çok zevk alırmş :)

0|3
    0|0
    • Evet çünkü haz artıyor erkek daha şehvete geliyor

• Aynen öyle... erken bosalmanin tek çözümü var.. ya ikiskiye girmeden once erkek 31 çekerek bosalacak ve sonra sexse başlayacak.. bosaldigi icin birdaha boslamaz yada.. Bunun krem mi var... penise sürüyorsun.. surunce vajinaya girerken birsey hissetmiyor falan filan

Yükleniyor...