Erken boşalmaya kesin çözüm :)) desem herkes buraya gelir sanırım evet arkadaşlar malum bir çoğumuzun sorunu bu!!?

ve hepimizin geliştirdiği takdirler vardır mutlaka bunları oaylaşmaya ne dersiniz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• mast teknikleri var onlar işe yarıyor ayrıyetten düşünce teknikleri sık pozisyon değiştirmek işe yarıyor. ha lokal tedaviler var ama orta vadedede. bir de tıbbi operasyonlar var o da tam yüzde 100 olmasa da iyi bir sonuç veriyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Erken bosalmanin çaresini bulmuşlar. ..

0|0
    0|0
  • :D Bana ulaş altın taktikler verim sana knk

0|0
    0|0
  • Yok ole birsey hersey kendinde bitiyor :D

0|0
    0|0
  • geciktirici diyorlar ama hiç kullanmadım

0|0
    0|0
    • geciktirici bu yaşlarda bence kullanmamak lazım genç yaşta önerilmiyor bu yüzden kendimizce taktikler gerek sanırım

• Kardeş bende bazen çok uzun sürüyor. 1.5 saat boşalmadan mast yaptırmıştım Filipinli kıza.
    Daha sonra 45 dakikalı bir ilişkimde oldu. Ancak yeri geldi Türk hatunlarında 5 dakika veya 10 dakikalık ilişkiler. Anlamadım erken boşalmamı değilmi.

mast la tedavi oluyor deniliyor bence yalan aq. :)

0|0
    0|0
    • sanırım konsantrasyon ve stres çok etkiliyor bizi zihnimizi boş tutmak lazım sanırım öncesinde :)

• Onu bilmiyroum işte. Her Tükiye'ye gelişimde gidiyorum bir mekanım var. Kendimi keşfetmeye çalışıyroum. Görücez.

Yükleniyor...