Kapat

Sevgilim var ama şimdi hiçbir zevk almıyorum, ne tavsiye edersiniz?

Şimdi bir sevgilim var aslında başta tavlamaya çalıştım sonra tavladım sonra sevgili olduk ama şimdi ilişkiden kızdan hiç birşey den zevk almıyorm Telde konuşmak,mesajlaşmak istemiyorum kızı hayatımdan da çıkarmak istiyorum Kızada söyledim ama anlamadı deli gibi peşimde her yöntemi yapmsiidir peşimi bırak dedim bırakmıcam dedi kızın yanında sırf öpüşmek ,dokunmak ne bilim böyle şeyler için gidiyorum Kız bakire istersem onla ilişkiyede girerim ama bakire dokunmak istemyiorim Ne tavsiye edersinz ? K

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• neden uzak durmak istysn ? öyle bi delilik yapma sakın :)

0|0
    0|0
    • neden sevmiyorm kızla birlikte olsam kız çook üzülmez mi ?

• eger istemysn mutlaka ayrıl kesin bi dille izah et ona..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi misin?

0|0
    0|0
  • PEZEVENK. Ayıp değilmi seni seven kızı böyle kullanmakk hepiniz aynı boksunuz. ,o kızın durumunu düşünsene yazık kıza yaa

0|0
    0|0
  • Sevemicegn bir kızı neden tawlamaya calıstın.kız bakıreymş we dokunmuyormuşsun tamam brawo ama.o kıza ilk dokunun sensin sanırım.sewmiş senı.onu kullandgn halde

0|0
    0|0
    • başta hoşlandık iştee...şimdi tık uok

• ne bilim soğudm kızdan çok saf devamlı ilgi istiyor ...

• Aynı durum benım ıcnde s�z konusuydu.ama tek farkla.ben ona yapismadm hatta ayrlmayh ben istedm.cok sewdm halde.o yüzdn sordm nedn sogudugunu

Erkekler Ne Diyor 2

• SEnı sevdgı halde sen oo şerefsizlıgı yaparsan zaten adam degılsın ben sana solım gardaş kendınden sogut maya çalış bence

0|0
    0|0
  • Bakın kızlar ibret alın

2|0
    0|0
Yükleniyor...