Ona haber vermeli miyim? Ne yapmalıyım?

Sevglimle yakin zamanda ayrildik ondan kaynaklanan sebeplerden dolayı artik onunla olma imkani yok güvenmiyorum ve hamileyim napicam ben? Ona soylesem bir dert söylemeden bir dert aldirsam günah nasil kiyicam aldirmasam eve Ne dicem? Yapmasaydin demeyin gerçekten cikmazdayim s*k*km*s am*in davasi olmaz keskelerle vakit kaybedemem

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Git ve aldır, bu çocuğu doğurman büyük hata olur. Duygusallığa gerek yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet davası olmaz. Yapmadan önce aklın nerdeydi diyecem ama aklın orandaymış belliki. Neyse zaman geçirmeden git aldır. Günah tabikide ama madem onunla olman imkansız. Doğuracan ne diyecen çocuğa. bir anlık zevk için seni doğurdummu diyeceksin. Senin baban bir melek çocuğummu diyeceksin.

2|0
    0|0
  • ona heber vermelisin güvenmesende heber ver evlenirsiniz başka çare yok evdekilere ne diyeceksinki tek çare söyle beraber karar verin evlenirsiniz işte

0|0
    0|0
  • Eger onu la evlenme ihtimalin varsa evleniceksin aksi takdirde ya çocugu öldüreceksin ya da ömür billah sen fahişe olarak görülecek çocuğun da piç diye alaya alınıp yaşamınız zehir olacak ! Iki dakikalık zevk ugruna bunlar olmalı mıydı?

0|0
    0|0
  • kım ne derse desın haber ver çaresıne ortak karar verın

0|0
    0|0
    • Arkdsim ona soylesem aldirtmicak barismak istiyor eline bu koz gectikten sonra kullanacak evlnmk zorunda kalicam seviyorum ama güvenmiyorum kiii

• benım basımdan da gectı boyle durumlar ama yurt dısı bır yane ıkı tane degıl hamıle kaldıklarınd a geldıler soyledıler v hepsı dogurmak ıstedıler imzalı kagıt verdım , kımı evlendı kımı bekar , bır anlasma yapılır anlatmak ısteıgım , dogurmak ıstıyoran aksı takdırte sen ne yapılacagını bılıyorsun

• İmzali kagir derken?

• hamilesin hadi söyledin oda kabul etti bunu yine ailene nasıl açıklayacaksın. bence söyle ama hertürlü aldırman gerekecek gibi duruyor çok karışık bir durum

0|0
    0|0
  • madem aldırmayacaksın haber ver.

0|0
    0|0
  • Başkasına kaptır... al bak senden oldu de gitsin..

0|0
    0|0
    • Hayir ya koca bir yalanla hayat kuramam kimsenin gunahina giremem yazik ya ben bilicem gerçeği içim içimi yicek

• Adrenalin fakiri seni... Sen bilirsin..

• Söylemesi kolay birini buldun diyelim yatin kalktin hemen yatağa attim ne is bu kiz dicek? Hemen evlenicekmi karnim cikicak onu geç aldirmaya klkicak hadi herşey yolunda gitti evlndik doktora gdcz bilmem kaç aylik dicek isi uyanmicakmi sanki bu kadar basit degilki bakirelik olsa konu neyse zamanla olur çocuk bu süre kisitli

• Dostum her ne kadar haber ver demek istesem de hayat senin onunla ömür geçer mi bazı şeyler ihmale gelmez aldırmak istediğinde de zamanın kalmaz kürtaj 10 haftalığa kadar izin var unutma hafta başına da 100 lira alıyorlar. İyice çıkmaza girme sonra...

0|0
    0|0
    • Çok tesekkur ederim nerede yapiliyo bu islemm

• Yapılırda prosedürüydü sırasıydı bayar seni, artı ailenle de görüşerek yapılır devlette ama özelde böyle bir uygulama yok sadece hekimini iyi seçeceksin netten araştır en iyi hangisi gibi çıkıyorlar tezimde bu konuda vardı internet o konuda baya iyidir kürtaj hakkında bilgi edinmeye bak...

• Tamam çok teşekkürler

• son cümlene katılıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nikahsız birlikte olmakta günah ama yaptın çıkar yol yoksa aldırcan mecbur

1|0
    0|1
Yükleniyor...