Cinsellik aşkı yıkar mı? erkek soğur mu sizce?

saadece sürtünme olursa erkek kızdan soğurmu sizce? erkek arkadaşımla öpüşmem oldu elim orasına gitti ve kendisi yapamam dedi sevdiğim kıza bunu yapamam dedi test ettim onu yapmadı 2 3 kerede test ettim yapmadı en son arabanın içinde gözlerime bakarak benden soğumasın değilmi pişman olmasın değiLmi dedi yok dedim arabada sürtündük sonrası yine aynı aşık bana sizce neden istememişti ilkde soğumamdan korktugu içinmi sizce

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğim kıza bunu yapamam mı? bıraksın palavrayı
    Her normal erkek sevdiği kıza tam anlamıyla sahip olmak ister ve arzular

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sürtünme sonucu elektron, proton, nötron dengesi değişir, enerji değişimi neticesinde dışarıya ısı verilir ve ısınma olur.

Sürtünme ile sevgilinin senden soğuması imkansız, ısınması lazım.

2|1
    0|0
  • Sevdiği kıza ne yapmazmış? bekaretinimi alıcak? evlenmeden önce yapmam dese mantıklıda sevdiğim kıza yapamam demesi yapmacık, demekki sevmediği kızlarla yapıcak sence?

0|0
    0|0
  • Genelde erkekler soğur zaten. Ama arkadaş sana gerçekten aşık heralde seni kaybetmekten korkuyor. Değerini bil bence.

0|0
    0|0
  • sevgilin bence çok saf bir adam gerçekten masum bir tip , ama sen onu yoldan çıkarcaksın eminim bu gidişle :D

0|0
    0|0
  • naz yapıyor ılerıde ayrılık olursa suclu olmak ıstemıyor

0|0
    0|0
  • yıkarda kamçılarda belli olmaz.

0|0
    0|0
  • sen deli misin. tutkulu ve arzulu cinsellik kadar bağlayıcı bişey daha bilmiyorum ben

0|0
    0|0
  • Soguma gibi bir durum olmaz daha iyi olabilir hatta

0|0
    0|0
  • Tıbbi bir problemi de olabilir veya erken boşalma gibi bir sorunuda bunlar cinsellikten iter erkeği...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bağlananı da var. Soğuyanı da. Kişiden kişiye değişiyor. Kamil gibi herifse soğur.

0|0
    0|0
  • ilkinde hemen aklında o varmış gibi sana zarar vercek biri gibi düşünmeni istememiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...