Bir kızın lezbiyen olup olmadığını nasıl anlarız?

Benden büyük bir ablam var. 25 yaşında. Şimdiye kadar hiç sevgilisi olmadı, hiç erkeklere bakmıyor. Evlen denildiğinde deliye dönüyor ve erkeklerden çok çok ama çok nefret deiyor. Sebebini bilmiyorum. Erkeklerden kaçıyor. Ayrıca sokakta bir kız gördüğünde "vay be ne kadar güzel bi kız" felan diyor. Tüm gün kadınlara, kızlara bakıyor. Bana bu hiçte normal gelmiyor. Ya sizce? Benim bildiğim böyleleri lez oluyor da Belki de yanılıyorumdur

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• lezleri bilmiyorum ama o ablan vajinumus olabilir belkide hemen bu tür bir yargıya varma bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Lezbiyen kendi hemcinsleriyle ilişkisi olan ve ilği duyandır,ilği duyması lez olmuş anlamına gelmez,vardır bir sebebi erkeklerden kaçtıgının,

0|0
    0|0
  • Benim de var böyle bir tanıdığım, hiç sevgilisi olmadı, ama lez olma ihtimali hiç aklıma gelmemişti. Belki erkekler karşı çok çekingendir, belki unutamadığı bir platonik aşkı vardır.

1|0
    0|0
  • Tanıdığım bir lezbiyen var çalıştığım şirkette, açık açık kendini belli ediyor. Bu iki tip oluyormuş, birisi erkeksi :) yani erkek yerine geçen dişi, diğerisi ise kadınsı olanı :) ablan bunlardan biri olabilir. Bizim şirketteki biraz erkeksi haretleri var. Yani saçlar kısa v.s konuşması biraz erkek tonunda. Anlarsın sen bunu çok kolay bir şekilde aslında :) Aç bir lezbiyen p*ornosu bak bakalım atlayacak mı içine :) tabi böyle bir iletişiminiz var ise.

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Tecavüze falan uğramış olmasın

0|0
    0|0
  • Bu konuda bence bilmeden yapılan yorumlara aldırma fakat internetten bu konudaki yani lezbiyenlerin halleri psikolojisi ve durumları araştıraark bir fikir edinsen daha sağlam olur bence

0|0
    0|0
  • insan kendini nasıl rahat hıssedıyorsa ole davranmıs ne war sankı bunda ılla bı karara varmak kı gerek sankı

0|0
    0|0
  • Bir Kızın Lezbiyen Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Bir erkeğin gay olup olmadığını nasıl anlarız?

Sıradan hepimizi test edecek gibi bir halin var he.

0|0
    0|0
  • rumuzunun Unise(X) olabileceğine takılı kaldım. lez değildir ablan aşırı feminen yapısı olabilir kadınlar kadınları daha çok beğenir zaten. belki geçmişinde erkeklere karşı hatırlamak istemediği bir anısı olmuştur. psikolojik reaksiyon yani.

0|0
    0|0
  • Titero arkadaşa katılıyorum olabilir :D

0|1
    0|0
  • çocukken cinsel tacize ugramıştır.anormal hareketleri bu yüzden olabilir.

0|0
    0|0
  • Fatmagül sendromu yaşıyor sanırım..lez değildir inşallah..

0|0
    0|0
  • profil resminde arkanda yemek yiyen bir kadın var cok komik cıkmış :)))

0|0
    0|0
  • ablanı çok iyi anlıyorum :(

0|0
    0|0
  • malın teki onu erkeklerden soğutmuş işte..mesele bu.

0|0
    0|0
  • İşi garibi.Yeni üye olmuşsun.İlk açtığın konu bu.Biraz garip geldi bana.

0|0
    0|1
  • Neden kendisine sormayı denemiyosunuz ?

0|0
    0|0
    • Bilmem sanırım evet demesinden korkuyorum

• Ciddi bir şekilde git konuş. Sonuçta onun tercihi evet derse de yapacak birşey yok. Ayrıca ben Lezbiyen olduğuna inanmıyorum hislerim lezbiyen olmadığını söylüyor.

• kesin lezbiyen

0|0
    0|0
  • senin ablan sanırım lezbiyen.

0|0
    0|1
  • Ablası Lez Olanın Kardeşide Lez OLur Derler Yha Acaba Sende Öylemisin :D

0|0
    1|0
    • lan öyle bişey yok lez felan değilim ben

• Agresife Bagladnı Direk Var Sendede Var Bişey :D

Kızlar Ne Diyor 7

• bu söylediklerinden lezbiyen olduğuna kanaat getirmek için yeterli değil ama kendisine sorabilirsin öyle olsa nolcak ki aşkın cinsiyeti olmaz

0|0
    0|0
  • Olabilir nden olmasin imkansiz birsey degil senin yerinde olsam yaklasir soradim ama oyle yargiliyomus gibi degil bri arkadas gibi neden olmasin yani ablan o sonucta acilmaya ihtiyaci vardir :/ lezbiyens bana gonder

0|0
    0|0
  • Söyldiklerinden lezbiyen gibi duruyor ama en iyisi ona sormak:) Yargılama sakın.

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsun beyb

0|0
    0|0
  • belki başından kötü bir olay geçmiştir...

0|0
    0|0
  • ben lez değilim neden böyle dedin ki şimdi :(

0|0
    0|0
  • Hayır lezbiyen değil. Yüksek ihtimal platonik aşklar yaşamış ve umduğunu bulamadığından öfke içerisinde. Sevgilisi olmayan bir insanın üzerine gidersen, böyle tepkiler alman normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...