Henüz cinsellik yaşamadığınız sevgilinizin çantasında, cüzdanında prezervatif görseniz ne düşünürsünüz?

Sorum her iki cinsede. Evet bu durumda ne düşünürdünüz? Dökün bakalım düşüncelerinizi.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevişken olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
    • Ayrılma sebebi olarak görürmüsün?

• Evlenene kadar yapmamalı? Gerçi seninde istediğini düşünürsek haklı oluyorsun.

• Hazır kıta

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz paranoya bi tip olduğum için cingar çıkarırım vala :) ne demek sürpriz cinselliği benimle yaşamak istiyosa önce bunu belli etsin kardeşim :) şu kıyamama olayına da inanmıyorum kıyamam diyorsun ama başkasıyla birlikte olup kızın duygularına kıyıyorsun.

1|0
    0|0
  • tabi ki de gerçekleri. şenle yaşamıyorsa başkasıyla yaşıyor emin ol. istisnalar yok mu var tabi. ama cinsleri tükenmekte :)

1|0
    0|0
    • Peki sana kıyamadığını veya kirletmek gibi düşündüğünü biliyorsan.

• onu biliyorsan da başkalarıyla yaşadığı ilişkiyi ihtiyaç olarak gösterecektir. ve de ileride bir gün ben başkası ile olmak istemiyorum sevdiğim insanla beraber olmak istiyorum derse asla istemediğin birşeyi kendi üzerinde baskı kurdurup yaptırma. psikolojik şiddet bi nevi.

• katılıyorum.

• görmüştüm evet,festivalde dağıttıklarını söyledi...ilerleyen zamanlarda bize kısmet oldu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• görmemezlikten gelirim, birşey de demem. Olabilir sonuçta, bu konuda hazırlıklı ve bilinçlidir. Sevişgen biri de olmayabilir, bu yargıya varamam. Nice erkeğin cüzdanında son kullanma tarihi geçmiş prezervatif var :) ee yani sevgilimin çantasında olması da sevişgenlik katsayısını göstermez. Olursa diye bulunuyor olabilir; veya da sizinle bir planı/umudu/hayali vardır, ne malum :)

Evet, şimdi hayat devam ediyor ... ;)

0|0
    0|0
  • Ne işi var derim önce.Sonra başkasıyla mı birlikte oluyo diye düşünürüm.Tabi eğer doğum günümse bana süpriz yapacak derdim heralde :)

0|0
    0|0
  • düşünücek bişey yok çaktırmam zamanla o cinsellik konumuna paylaşılma konumuna gelicek iş nasılsa o zaman ne yapacağı önemli karşı cinsin, tezatlık oluşursa olmaz yapmam etmem diye demekki seninle öylesine takılıyor vede önem vermiyor demektir...

0|0
    0|0
  • Onunla bir an evvel sevişmenin planını yapardım:D

0|0
    0|0
  • hazirlikli gelmis iste derim...

0|0
    0|0
  • ba na sürprüz yapıp prezervatifle gelmiş ne güzel demem herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...