Adet kokusu şeklinde adet kanı değil :O?

bildiğim gibi adet kokuyo oturduğumda falan adet mi oldum diye bakıyorum kulodum slak ama böyle açık kahverengi şeklinde neden acaba bide beyaz beyaz akıntım vardı 2-3 gün önce?

Güncellemeler:
cevaplayın :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• mantar olma olasılığı yüksek adetinle beraber dayanılmaz bir koku oluşuyor akıntında peynirimsi kıvamda sarı ya da beyaz şeyler çıkıyosa vajinadan zaman kaybetmeden git doktora

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• haydar dümen hoca efendiye sor

0|0
    0|0
  • yumurtalıkta iltihap falan olmuştur.

0|0
    0|0
  • Zinanın zararları işte.

0|0
    1|0
    • hiç ilişkiye girmedim. Birinin namusuna şer attığın için Allah'a havale ediyorum. Bilip bilmeden bir kızın namusuna iftira atacak kadar adam değilsin işte.

• sende mantar olmuş doktora git bu aylar çok olur bayanlarda sıcaktan

0|0
    0|0
    • eminmisin sarı şekilde akıntım var ve adetime az gün var?

• yaz aylarında terden ve ıslak kalmadan dolayı olur ve hafif yanma yapar. kokusu olur.

• Dostum bir iltihap söz konusu olabilir dert edilecek birşey değil ama ilaç tedavi şart olur o zaman jinekolog yolu gözüktü sana geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Akintintin var demekki doktora git bence kokuda varmis madem mantar falan olabilir.

0|0
    0|0
    • tamam ama bendeki sarı akıntı ben beyaz parçalı şeffaf akıntı diye biliyordum mantar akıntısını

• En son adetini ne zaman gördün ve kasintin var mi? Adetin yaklasmis olabilir mi? Ya da soğuk almis olabilir misin? Soguk aldigimizdada akinti olur.

• hımm

Yükleniyor...