Beyler, bayanlar periyodik olarak regl oluyorlar.. sizde de böyle bir durum var mı?

bayanlar periyodik olarak regl oluyorlar.. sizdede böyle bir durum var mi... periyodik olarak gerçekleşen şeyler :)

0|0
0|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• özet ve en basit haliyle
    siz 20 günde bir nasıl regl olup kirli kanla beraber yumurtanızı atıyosanız bizde ortalama 3 günde bir mast yoluyla manuel ya da 5 günün sonunda rüya yoluyla ya da anlık bir sürtünmeyle (sürtünen bir dişi olursa daha muhtemeldir) olduğumuz yere otomatik sperm atıyoruz

0|1
    0|0
  • Periyodik olan gerçekleşen şeyler genelde;

-Çıkan kıllar
    -Boşalma
    -Her ay yeni bir stres

cut.

0|0
    0|0
  • yok ya bizde periyodik olarak mast. yaparız, mast. yapmıyorsak rüyada görürürüz. Periyodik olarak azarız.

0|1
    0|0
  • birkaç gün daha doğrusu 3 gün boşlamazsam ağrı sızı başlar sinirli ve gergin olurum inat edip bir şekilde boşalmazsam kendisi atar

0|1
    0|0
  • kadınlar regl olduğu zamanlar biz de periyodik olarak onlarla kasılıyoruz. duygusal dalgalanmalar filan... bizim işimiz daha zor walla :)

0|0
    0|0
  • Traş oluyoruz her gun, her hafta sevişiyoruz 3 defa en az periyodik olarak sevişmesek lipidpmuz yükselince rüyalarda her at şeytanla evcilik oluyoruz. İşimiz sizden zor yani ))

0|1
    0|0
  • varsada ben bılmıyorum kanks

0|0
    0|0
  • Bende yok :))

0|1
    0|0
  • Şükür ettim halime gene.

0|1
    0|0
  • bende mesela periyodik olarak senin gibi şuursuzlara laf sokarım

0|1
    0|0
  • traş oluyorum ben periyodik olarak sadece :D

0|2
    0|0
  • bizde periyodik olarak osbir çekiyoz

0|2
    0|0
  • Saglik acisindan haftada 2 kez rahatlamiz gerekiyo az cok demek istedigimi anlamisindir :)

0|1
    0|0
  • Periyodik olarak kazık yiyiyorum.

0|1
    0|0
  • Yok biz periyodik olarak o dönemde sinir oluyoruz :D

0|0
    0|0
  • bizdede bosalmamaya gece araba devirme oluyor

0|2
    0|0
  • Uzun süre şaapmayınca uykuda kamyon devrilebiliyo.. :))

0|1
    0|0
  • ben oluyorum. hormanlarımla alakalı sanırım. alıştım ama doktor geçecek diyor.

0|1
    0|0
  • Periyodik olarak kandırılma huyum var çok kötüsünüz. :D

0|1
    0|0
  • töbe yarrabbim :) bizde en fazla beynimize kan gitmio bazen hepsi bu :)

0|0
    0|0
  • periyodik olarak boşalma oluo hergün yapmadan duramıorm mesla onn dışında yok öyle bir durum

0|0
    0|0
  • periyodik olarak mala bağlarım :D

0|0
    0|0
  • Dostum erkek milletinde ki durumu şöyle izah edeyim sana senin regl öncesinde veya sonrasında genelde öncesinde olur bir haz artışı olur erotizmin dorukları mastürbasyon isteği vs en şiddetlendiği anı hani bilirsin, işte onu iki ile çarp ve hiç bir zaman gitmediğini sadece mast la azaldığını düşün ne kadar mast yapılabilir o hazla onuda düşüne bilirsin izin veriyorum. :) Bunun dışında bir tekrar olmuyor bu işte bize tüm beyin dışı faaliyetleri yaptırıyor. Beyin haddinden fazla kansız kaldığından sizin gibide ince olabilmemizi beklemeyin. Bide ramazandayız ki hiç sorma hepten beyinsizleştik

0|1
    0|0
  • Yok tabiki de ;)

0|1
    0|0
  • şu var yılda bir ay millet azıyor kedi gibi

0|1
    0|0
  • ossbir cekiyorum

0|1
    0|0
  • O donemde kuruyoruz periyodik olarak:-)

1|1
    0|0
  • İçtiğim meyve suyunu püskürttüğün için sana minettar olamam ne yazık ki :)

Zaman zaman yaz aylarında özellikle cinsellik tavan yapabiliyor başka bir sıkıntı yok :)

Kanal 4 haber sana bağlanıyoruz rainshine burada herşey çok güzel :)

1|1
    0|0
  • periyodik olarak kendini tatmin etmezsen :) rüyalar görürsün ve rüya sonucu boşalmalar meydana gelir sadecce bu onun dışında her zaman tetiktedir siz işaret verin yeter :D

0|0
    0|0
  • boşalma oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...