Kızlık zarı bozuldu mu? Ben şimdi ne yapacağım?

adetken tuvalette peçeteyle özel bölgemi temizliyodum .biraz fazla bastırmışm galiba ve elim kaydı..biraz içeri girdi sanırım peçete..hasta olduğum için kızlık zarı bozuldu mu onu da anlamadım.yaklaşık 10 sn falan acıdı baya ..sizce bişey olmuş mudur?ciddi bi soru

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• bozulmuş olabilir üzülme bu kadar dert edilecek bir şey değil kimseyi inandırmak zorunda da değilsin evlenince senin için rahat vicdanın rahat biz bu zarı koruyacaz diye spor yapmayayım yok bastırmayayım bisiklete binmeyeyim silmeyeyim mi diyeceğiz? zar cinsel birlikteliği belirlemez çocukken elini oraya bile sokmadığın ne malum? garantisi yok bir zar peşindedir gidiyor millet erkekler de illa kan görecek anlamıyorlar ki cahiller cidden cehalet boşver ya takılma için rahat olacaksa doktora git

8|4
    0|0
    • kan görmekle alakası yok onun önemi kimseyle birlikte olmamış olmasıdır

• kimseyle olmadıysa tamam bunu kan görmek ya da görmemek belirlemez

Erkekler Ne Diyor 17

• Böyle durumlarda erkek bir sevgilin olsaydı iyi olurdu o bakar söylerdi ama ... birde aması var yınede kendini koyverme içini ferah tut baktın kızlığın bozulmuş doktora gider diktirirsin bu yöntemi tasvir etmesemde erkek milletinin çoğunluğu kızlık konusunda kalın kafalıdır , sen yınede işi garantiye al derim ne olur ne olmaz yada gerçekten kalın kafalı olmayan bir erkek bulursun sorun çözülür.

1|0
    0|0
    • sevgilisi nasıl söyleyecekti uzman mı?

• kızlık zarı bozulunca yok olmuyor canım ortadaki delikten daha büyük bir şey geçince kenarlara doğru yırtılıyor o yırtık bazen gözle bile görünmeyebilir bzaılarında yırtılmayıp biraz daha genişliyor delik bunu sadece kadın doğumcular anlayabilir kolposkopik inceleme gerekiyor bazen yani büyüterek incelemek

• buda doğru...

• Abi bırakında kızlar yazsın.Erkekler siz nerden biliyorsunuz kızlık zarını yoksa sizlerdede mi var :?

3|0
    0|0
  • kuvvetle muhtemel bozulmuştur... çünkü bu lanet olası şey çok çeşitlilik gösteriyor... net bir yorum daima askıda kalır...ama tasiyem doktora gözükmen, olmadı, hiç zorlamaman... bırak kendi haline moralinide bozma... dert değil

1|0
    0|0
  • baskıyla olcak iş değil. içeri girmesi lazım .

0|0
    0|0
    • e girdi diyorum zaten soruyu düzgün okuyunnnn.:(88

• ne bileyim merak edip bakmışsındır belki diye düşünmüştüm link attım bakabilrsin

• teşekkürler. bakmakla bir şeyleri öğrenemiyoruz işte :)

• yok okadar kolay bozulmuyor merak etme. ilişkide bile bozulması belli mesafeden sonra oluyor.

0|0
    0|0
  • Adetliyken birşey olmaza katılmıyorum ama orta parmagın komple içeri girmeden birşey olmaz sanmıyorum çok düşük ihtimal bayağı geride kalıyor

0|0
    0|0
  • yoktur bir şey...

0|0
    0|0
  • hadi hadi aramızda kaymışken sokmuşsundur elini :DD

0|0
    1|0
    • manyakmısın olum ne biçim acıyo haberin var mı

• o kadar da bozulmaz okadarda kapalı değil kas yapı sonuçta

0|0
    0|0
  • korkma bence hala bakiresin.birazcık girmesiyle bişey olmaz emin ol ;)

0|0
    0|0
  • kızlarında bu sorunu var ...

0|0
    0|0
  • sorun olmaz merak edilcek birşey yok

0|0
    0|0
  • heyecanlanıp içeri ittiysen ola bilir

0|0
    1|0
  • öyel hemenmi bozuluyor ilginç

0|0
    1|0
  • adetlıyken bırşey olmaz

0|0
    1|0
    • ama acıdı çok korkuyorum

• utanırım ben drdan gidemem

• sankı ılk senınkı nı gördü doktor. günde kaç tanesıne bakıyordur allah bılır

• bence doktora git en iyi o anlar.(çünkü bazı zarlar çok kolay bozuluyor gerçekten)

0|0
    0|0
  • bi dahab yap aynısını kan gelmezse bişey olmamıştır :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Güzelim 1 - içini değil dışını sileceksin 2- halı silmiyosun az kibar ol bastırma ...

% 70 tahriş olmuştur tuvalet kağıdından dolayı %30 gitti zar ...

0|0
    1|0
    • dışını siliyodum zaten ama adet olduğum için çok kaygandı...elim kaydı:(ben ne durumda olduğunu bilmeden içim rahat etmycek.doktora gitmek dışında nasıl öğrenebilirim ne durumda olduğunu

• tıbbi bilgi gerekir kendin anlaman için hastalığın bitince ayna tutup bakabilrisin ama anlamayabilirsin canım jinekolog a git eğer çok takıyorsan ben de tıpta okuyorum ama ben de anlayamam daha

• harıkasın

• burdaki bazı yorumlar gerçekten çok cahilce yok acıdysa yok acısı uzun sürdüyse yok belli mesafeyle bozuluyormuş zar hemen vajina girişinde bazı zarlar çok ince ve kolay bozulur elini sokarsan bile biraz bilgilenin cidden sanki zar sadece ilişkiyle bozuluyor erkeklerin çoğu böyle biliyor ve sonra kızı sorguluyorlar bir arkadaşım havuzdan düşmüş orasını çarpmıştı diye ailesi doktora götürmüştü zara bir şey oldu mu diye güya modernizm hat safhada ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • kusurabkma ama ben anlattgın seye inanmadmm ://

0|0
    1|0
    • oha bi kız olarak sen bile inanmıyosan ben nasıl açıklıycam ilerde acaba kocama,emin ol kelimesi kelimesine yazdığım gibi oldu...adetken çok kaygan oluyo zaten kızlar gerçekten dikkat edin başınıza böle şeyler gelmesin :(

• :// gelmesin tabi ama ne biliym bi garip geldi senide suclamıyorum aslına bakarsan. neyse gecmıs olsun ne diyim?

• Allah Allah öyle kolay mı bozulması...

0|0
    0|0
  • benim annem hemşire. eğer içine bişey sokmadıysan zedelenme olabilir ama tamamen yırtılmadığında kendini tekrar yenileyebilir demişti.. ama bilmiyorum ..

0|0
    0|0
  • o bendede olmuştu sakın canını sıkma o an çok hassas oluyosun bi de az tırnağın falan varsa orayı çizmişte olabilirrr sakın canını sıkma bşi olmamıştırr..

0|0
    0|0
  • aynı olay başıma geldi yaklaşık 7 sene oluyo ben de çekindim gidemedim valla kafamda soru işareti aynı durumdayız bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • bekaretin bozulması o kadar kolay değil canım üzme kendini ben onüç yasımdayken o tarj bişey gelmişti başıma. işin gereçeğini yaşayınca zar dedikleri o ince şeyin ne kadar da kuvetli bişey olduğunu görüyor insan.

0|0
    0|0
    • allah aşkına kuvvetli olduğunu kim söylüyor sadece iç ve dış dudaklar koruyor orayı evet bazı zarlar kalın ve dirençli ama bazıları öyle değil zar beton değil yani çocukken düşmeyle bile bozulan tipleri var,bisiklete binmek,ata binmek,spor,anormal bacak açma hareketleri daha bir sürü var senin başına gelen belki dış dudaklar korudu duruş pozisyonu her şey olayı değiştirir yani burda tabi soru soranı üzmek istemiyorum ama bilinçli olalım

• dur panik yapma belli değil bu kadar takma canım ya hayatın sonu mu allah aşkına istersen ilk bir hafta içinde git doktora o zaman anlaşılır yeni bozulduğu daha yara dokusu nedbeleşmediği için rapor verir çok takıyorsan 1 haftayı geçirmemen lazım

• tabi yinede doktora git kişiden kişiye fark edebilir

• canım bişey olmamıştır merak etme bozulması için en az 2-3 cm içe sokman ve iyice bastırman gerekir o kadar kolay bozulmaz ve bozulsaydı çok daha fazla acırdı emin ol:)

0|0
    0|0
    • tecrübe konuşuyor:))))

• bi susun siz ya ciddi bişeyden bahsediyorum

• evet canım daha uzun sürerdi acısı.merak etme ve burdaki beyinsizlere kulak asma

• Adet olup olmamanla alakalı bir durum yok ortada. Zarın olduğu yeri zorlarsan da acır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...