Arkadaşlar çok kötüyüm kız arkadaşımın azgınlığına uğradım :'(?

bu gece yaklasık 2. saat önce kız arkadaşım aradı. bende iftardan sonra biraz mayışmıs ev yatıyordum. bana dediki napıyosun evde dedi bize gelsene babamla annem düğün varmış oraya gittiler tekim evde dedi. bende annenler geri erken dönerse kötü olur dedim. korkma sabaha zor gelirler dedi... gittim onlara beni kapıda mini etekle topuklu ayakkabıyla karsıladı... dedim çok şıksın hayırdır bu ne güzellik böyle bir yeremi gidiceksin dedim? güldü oturma odasına oturttu muhabbet ettik felan elini penisime koydu. yapma dedim kötü oluyorum felan dedim.. oral yaptı ve ben boşaldım. sonra içine girmemi istediğini söyledi ona hani evlenince kendi evimizde rahat sekilde yapıcaktık bu işleri dedim. ohhooo daha üniversite biticek para kazanıcaksın. ölme eşşeğim ölme dedi.. bu sefer gene azdırıyordu beni. ben pişman oldum ağladım ben böyle olsun istememiştim dedim... çıktım evden şimdi bana mesaj atıyor. ö. dilerim felan diyor ama ben maneviyata önem veren biriisiydim kendimi kirlenmiş hissediyorum. evlenmeden yapmayacaktım o işi öyle söz vermiştim kendime. şimdi çok pişmanım. ama onun yanı sıra hiç seks yapmadığımdan kafama birşey takıldı oral yaptığında ben 1 dakikadan az bir sürede boşaldım... sizce erken boşalma olabilirmi bende? mastürbbasyonda yaklasık 4-5 dakikada boşalıyorum ama... yardım edebilirmisiniz? cevaplarınızı yarın akşam seçicem.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• garip bir durum
    bence boşalmanı yapmama pişmanlığını falan bir kenara bırakta kız arkadaşından emin ol önce
    hani evimizde rahatça yapacaktık diyosunda kızın bu kadar rahat olması sanki tam tersini söylüyor hani tecrübeli gibi
    helede seni 1 dakikada boşalttıysa...

0|0
    0|0
    • bilemem usta ama o bana karsı çok rahat davranıor... normalde askeri disiplinde birisi.. ama 1 dakikada boşaldım bu erken bosalma hastalığı olabilirmi?

• heyecan yoktu ama ağzına alınca adranalin patlaması oldu...

• 1 dakika bile dolmadan bosaldım... :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• yok artık böyle insanlar kaldı mı ya adama bak ağlamış kız istiyince

0|0
    0|0
  • krdesşm sktr et kız istiyor madem bol bol yap istediğiini kızın. yıne azıp sende hayır yok diye baskalarıyla giderebilir sx ihtiyacını..

0|0
    0|0
  • Mavi olmasaydın kadın yazdı dicektim bunu :9

1|0
    0|0
    • müdür kendimce düşüncelerim farklıydı...

Yükleniyor...