BDSM ( Kölelik/Hakimiyet) Nedir?

Sorulan sorularda sıklıkla kişilerin bdsmi araştırdıklarını ve yorumlayan kişilerin de fazlasıyla yetersiz ve yanlış bilgilere sahip olduklarını görüyorum. Bilgi sahibi olmanın bir zararı yoktur diyerek bazı sorulara gelelim.

Hiç hayatınızda;

Elleriniz partneriniz tarafindan sıkıca bir arada tutuldu mu? veya hiç partneriniz tarafından elleriniz meselâ ipek bir eşarpla bağlandı mı?

Sevgiliniz vulgar, argo kelimeler kullandığında heyecanlandığınız oldu mu?

Sevişirken küçük ısırıkları, çimdiklenmeyi hoş karşılar mısınız?

Hiç partnerinizle oyun türünde güreştiniz mi?

Aranızda bile bile tartıştığınız oldu mu?

Hiç seksüel utanılacak bir durumda kaldığınızda heyecanlandığınız oldu mu?

Partneriniz tarafindan hafifçe tehdit edilince heyecan duyduğunuz oldu mu?

Normal işlerinizle uğraşırken partneriniz tarafindan okşanmak veya ellenmekten heyecan duyduğunuz oldu mu?

Aslında sorulsa itiraz edeceğiniz bir seksüel harekete zorlandıktan sonra hoşunuza gittiğini fark ettiğiniz oldu mu?

Hiç başkalarını seyretmekten veya seyredildiğinizi keşfetmekten heyecanlandığınız oldu mu?

Hiç oyuncu bir tavırla seks isteğinizi yalvararak ortaya koydunuz mu?

Eğer bazılarına cevaplarınız evet ise buyrun BDSM dünyasına...

BDSM Nedir?

link

BDSM Hikayeleri, Terimler, Teorik Bilgiler

link

Soru 146558

Güncellemeler:
Arkadaşlar

Ekleme taleplerim çıldırmış durumda. Neden deli gibi ekleme yolluyorsunuz? Buraya girdiğim ilk günden beri gizli kullanıcılara şaşırıyordum neden gizliler diye ama şimdi anladım. Nedir bu illa gizli saklı mı yazmalıyım mesajlarımı?

Bu sadece bilgi paylaşımıdır. Lütfen sormak istedikleriniz varsa buradan sorunuz. Bunun harici benden bir beklentiniz olmasın.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kahlo sanıyorlar seni bir ara elinde kırbaçla fellik fellik geziyordu burada:D ekleme konusunda forum buranın yanında halt etmiş:) teras yenilendi rakı mangal falan

1|0
    0|0
    • Fark ettim de benim elimde kırbaç yok :)) Her zaman ki gibi bilgi içeriği amaçlı yazdım yazıyı :)

Ooooo teras yenilendiyse Kahlo ile bir ziyarete gelirizzz yazaaaa :))))

• Beklerim her daim.lakin ayaklarım ağrıyor desen bile elinde kırbaç var demektir biliyosun bunu:)

• kırbacıma laf yok aşkım.

Erkekler Ne Diyor 16

• Edepsizliğin insana şeytan tarafından sunulan kotu dusunceler oldugu yalan. içimizden geçen en edepsiz hisler ve hayaller bize enerji sunar aslında. Ayrıca bir Efendi ve kölenin fantazi dışında gerçekten birbiriyle sürdürülebilir ilişki kurması da cok seksi ve anlamlı. Hayat zaten bizi ablukaya alıyor, en azından Efendi ve kölesi iç dünyalarını ozgurlestirebilirler. Buyrun dedigin o dünyayı yakından tanıyorum, bu nedenle yazdıklarından fazlasını içerir o dünya:)

0|0
    0|0
  • ben denedim yani bağlandım biraz argo dışında ileri gitmedik. bi de ara sıra domaltıp kalçalarımı tokatlayıp dil atmayı sever bazen de parmağını kullanmak istiyor...

1|0
    0|0
  • ar damarı alınmış kişlerde görünen durumdur diye bilirim. insan gibi yapın lan şu işi

0|0
    1|0
  • Bizler, bu konudan Türk halkı olarak ''deveye diken, insana ..ken yaranır'' kompozisyonunu çıkarıp, kullanıyorduk günlük hayatta zaten..

E tabi, sizler de okumuş çocuklarsınız.. Teorik bilginiz var.. Di mi Benjamin?

0|0
    0|0
  • kağan bdsm dünyasını bıraktı eşini kaybettikten sonra bodruma yerleşti, bebişim

0|0
    0|0
    • evet biliyorum bebişim :) yaşadıkları ev Mehtap'ındı zaten. İster istemez ayrıldı oradan...

• sen bu kölelik işini bilmiyorsun sanırım. yazdıklarında kırbaç aradım bulamadım. normalde işkence sayılan uygulamalardan bahsetmemişsin. sadece sahiplenmeden bahsetmişsin. bu zaten var olan birşey. sen sevdiğini yaralayarak iz bırakmak istermisin?

0|0
    0|0
    • Eklediğim site bana ait değil. Bundan 15 yıl kadar evvel BDSM'in Türkiye ile tanışmasını sağlayan Kağan adlı BDSM'de duayen olarak bilinen kişiye ait. O bu işi bilmiyor olabilir. Sen daha iyisini biliyorum diyorsan bilgilerini bizle paylaş bizlerde öğrenelim.

• Öyle olduğu için bu paylaşımı yaptım zaten. Aslında olayın sadece şiddet barındırmadığını, şiddet olmadan da olabilen bir olgu olduğunu anlatabilmek adına bu siteyi paylaştım. Amaç herhangi bir reklam değil. Yanlış bilinenleri doğruya çevirmek. Gerisi kişilerin tercihi bizi ilgilendirmez :)

• Hiç hayatınızda diye başlayan kısımdan sonraki soruların bir kısmına evet cevabı vermem ve bundan duydugum endişeden kaynaklı olarak utanmış durumdayım la yoksa ben bdsm ci miyim

0|0
    0|0
  • sapkınlık.herşeyin normali ve karar da olanı makbul.

0|0
    0|0
  • bunu ortalıkta değilde özel konuşabileceğin kişilerle konuş bence

0|0
    0|0
  • kesin kahlo bu garanti o :)

0|0
    0|0
  • cevap güzelmiş.

ha bu arada ne öğrendik

bütün erkekler bdsm tutkunuymuş :)))))

0|0
    0|0
    • bu arada talepler halen daha durmuyor :))))

• Bana hiçte kaçacak gibi görünmediler. Baştan teslimiyet var :)))

• Hmmz bu da bir bakış açısı, kaçanlar zaten hiç sevmemişlerdir bdsm'yi :)

Bu yöntemle en iyileri en dayanıklıları sana kalıcak :)))))

doğal seleksiyon :))))

• Kölelik neyn ?

0|0
    0|0
  • Kahlo? sen misin balım

0|0
    0|0
  • kimmiş o bana tanrıça diyen bakiim :). online da olmamış bak kaçırdı gene :))

cicim birtanem mangal isterim mangal isterim. atti duy sesimi sen de yeaah

0|0
    0|0
  • kahloooooooooooooooo:)

0|0
    0|0
    • Oyhhh.. al bir tane daha :))

değil yavrum ya değil :)) Aşağıları oku lütfen :))

• hahahahahha :))))

Selamınızı söylicem tamam :))

• ben onun kırbacını getiryordum hep:)

• bu tip şeylerin kuralı olmaz güzelim. bilen insanlar arasında kapalı kapılar ardında yaşanır ve bitirilir. muhtemelen elinde olmayanın dilinde oluyor durumu bu sendeki. fazla kasma çok sırıtıyor.

0|0
    1|1
    • Öncelikle gizli kullanıcı olduğuna göre korkak bir yapın var. Cesaretsiz ve öz güveni eksik kişilerin gözlemleri pek sağlıklı olmaz ama sen değil gözlem yapmak, henüz yazdığımın ne olduğunu bile çözememişsin.

Ayrıca korkaklığına bakılırsa gelen arkadaşlık taleplerinden reddettiklerimden biri olma ihtimalin çok yüksek :)))

• niye bel altıma saldırdın iki gözüm? yemedi mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• link

link

bdsm benim icin bir yasam tarzi haline geldi..baglamak kadar baglanmakta cok zevkli..Sanirim bunlar benim hayalim :))

1|0
    0|0
  • Köle miyim ben :))

0|0
    0|0
  • Şimdi de gizli kullanıcıya geçebilirsin. Profilin göründükçe her şekilde taciz edilirsin.

0|0
    0|0
    • Vallahi bak ne güzel gizli gizli gelmişsin. Haklısın canım. Hiç durmuyorlar ama gizlenmek pek bana göre değil. Yine de delirme noktasına gelirsem öyle yaparım. Gizli gizli yazarım hep :))

• Vallahi sana gizlenmeden söyleyeyim dedim ama olmadı :))) Bu kısımda gerçekten sorup cevaplayan yok

• Aslında ben hatalı bilgileri ve bilinmeyenleri göstermek istedim. Abazalar atladı :))

Neyse yazım mutlaka birilerinin işine yaramıştır, buraya yazmasalar bile...

Yükleniyor...