Cinsel ilişki sonrası temizliğinizi nasıl yapıyorsunuz?

Erkek arkadasimla buluştugumda günde 4 5 kez ilişkiye giriyoruz o her boşaldıgında tualete gidiyor ve penisini yıkıyor ben bunu yapmiyorum eve gidince Duşumu aliyorum doğrusu nedir bu isin

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• bir zahmet sende bir ıslak mendille falan siliver kalk bir wc git içini boşalt

0|0
    0|0
    • Içime boşalmiyo neyi boşaltim sadece ıslaniyorum hem bu Nasil üslup kibarlik denilen şeyi az kullan

• ama değil
      bugüne kadar olmaması hiç olmayacağı anlamına gelmez
      söylediklerim düşük ihtimalli olasılıklar
      ama !!!
      her ne kadar olması düşük ihtimalde olsa oldumu tam olur aylarca hatta bünyene göre yıllarca uğraşır durursun
      sağlık herşeyden önemli unutma

Erkekler Ne Diyor 20

• Yıkanarak bedeninizi temizlersiniz peki ya ruhunuz nasıl temizlenecek?

3|2
    1|1
  • Senden iğrendiği falan yok, olsa zaten ilişkiye girmez, sizdeki sıvı kuruyunca biraz tahriş edici olabiliyor. Bende hiç bir şey yapmasam bile ıslak mendille silerim en kötü. Bir de temizlik bazıları için çok önemli olabiliyor, ben mesela başlamadan önce partnerimi duşa sokarım kesinlikle.

0|0
    0|0
    • Ben evde Duşumu alıp geliyorum orda sıkıntı yok vajinayı çok yıkamanın iyi olmadığını söylüyorlar yarım saatte bir yıkadigimda bu duruma göre ne kadar doğru olur bilemiyorum belkide beni pis buluyo bilemiyorum

• İşerken canım yanıyor de, kasıklarım ağrıyor ve akıntı oluyor de, o desin sana doktora git diye. Sen de gittim böyle böyle mikrop kapmışım dersin. Çok partnerinizden bulaşmış olabilir diyo dersin.

• Bulusmak ıstediginde İşerken canım yanıyor de, kasıklarım ağrıyor ve akıntı oluyor doktora gittim partnerinizden mikrop kapmissiniz dedi görüşmk istemiyorum desem mesajda yüzüne sylemm yalan söledgmi Anlr diye

• Gusül :)

1|2
    0|0
  • Senin yaptığın doğru.. Sevdiğin aşık olduğun beraber olacağın tüm duygularınla bütününle paylaşıyorsun.. İğrenme olmamalı.. İlişki bittikten sonra komple suya girilir o zaman temizlik olur..

0|0
    0|0
    • O Benden igreniyor mu peki boşaliyo hemen koşuyo tualete alınıyorum

• Bencil bir erkek arkadasim var

• Durumlar zor o zaman..

• olması gerekeni yazmışsın zaten :D

0|0
    0|0
  • dişi cinsel organı için temizleme losyonu var
    valla çürürsün ona göre

0|0
    0|0
  • O şekilde arkasından sarılıp, sabaha kadar yapış yapış uyumayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Duj.

0|0
    0|0
  • sigaramı bile yatakta içerim tiskinceksem neden gircemki :)

0|0
    0|0
  • Evden kovarak..

0|0
    0|0
  • bırlıkte dus en guzelı

0|0
    0|0
  • Harikasin 4 5 iyiymis...)

0|0
    0|0
  • bu işin doğru olanı duşta seks yapmaktır hem temizlenmek hemde zevk :))

0|0
    0|0
  • temizleme yapmazsan koku yapar

0|0
    0|0
  • Yaşlar kaç?

0|0
    0|0
  • nerene boşalıyor? spermleri nasıl temizliyorsun?

0|0
    0|0
    • Eline

• senin sevgili seks yapmıyor, sadece kendini tatmin ediyor. içine boşalmasa bile kalçalarına, göbeğine, memelerine boşalmadan seks mi olur? sen nerene boşalmasını isterdin?

• gel ben boşalırım. yaşasın ertesi gün hapı...

• ah ah banada senin gibi biri lazım günde 4-5 iyidir:) olabildiğince temizlemene bak içini sonra mikrop olmasın.

0|0
    0|0
  • Beraber dusa girmek dusta da devam etmek en dogrusu

0|0
    0|0
    • Her seferinde mi yarım saatte bir iliskiye giriyoz

• Yarim saatte bir dusta hasta olurum :)

• Ya bak hala anlatıyor ne şanslı o adam ya. Benim ki boyle vercek temizlige gerek kalmaz yalar yatarım

• Bu işin doğrusu evlendikten sonra eşin ile ilişkiye girmendir, herkese saygım var yanlış anlama sadece doğrusunu sordun bende cevap verme ihtiyacı hissettim...

1|0
    0|0
  • Seksten sonra birlikte duş almak en iyisi oluyor bence..:) o zamana kadar yataktan asla çıkmam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En azından her birlesmeden sonra en azindan bir tazelen bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...