Ya testosteron hormonu vücutta kıllanmaya neden oluyor mu?

ya testosteron hormonu vücutta kıllanmaya neden oluyormuş. kaş ortasını ağda ile aldırttırıyorum berbere sorum şu fazla mastürbasyon yaparsak bu testosteron hormonu yüzünden kaş ortasındaki kıllar daha çabuk çıkar mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum o kaş ortasındaki kıllar sırttaki kıllar vs hormonal bozukluktan kaynaklandığı söylenir. fakat nasıl dengeleneceği pek söylenmez. mast la bir alakası olmaz olsa düz mantık saçında anormal uzardı. şimdi gidip saçı dökülmüş adama mast mı yap diyelim. Güldürme beni :)
    Sanırım bu sorununa çözümü yanlış yerde arıyorsun, vakit ayır doktora görün hem utanılacak bir şey değil kıllanma sorunu, doktorununda önerileriyle kurtulursun...

0|0
    0|0
    • tamam Kardeş Çok iyi Açıklamışsın yani mastürbasyon yaptın diye hiç olmayan kıl yaptıktan sonra çıkıcak diye birşey yok anladığım kadarıyla doğru mu?

• tamam Sağ ol Al En iyi Cevabı :D

• Teşekkürler de seçmemişsin

Kızlar Ne Diyor 2

• bayanlarda bazen testosteron seviyesi artıyo hormonal bozukluktan dolayı o bayanların kılları daha yoğun oluyo diğerlerine göre. sanırım kılları arttırıcı yönde etkisi var

0|0
    0|0
    • biliyorumda mesala kaşları ayda 1 kuaföre aldırtırıyorum. ayda 2-3 mastürbasyon yapıyorsam ayda 5-6 mastürbasyon yapınca 2 haftada kuaföre tekrar kaş aldırtırmak zorundamı kalırım?

• bilmiyorum hiç

• üzüldüm yinede Sağ ol :(

• Evet oluyor. Ama doğal yerlerden çıkan tüyler değil. Doğal olmayan yerlerden çıkan tüyler

0|0
    0|0
    • biliyorumda mesala kaşları ayda 1 kuaföre aldırtırıyorum. ayda 2-3 mastürbasyon yapıyorsam ayda 5-6 mastürbasyon yapınca 2 haftada kuaföre tekrar kaş aldırtırmak zorundamı kalırım?

• Kaşlar doğal tüyler testosteronla, hele mastrb. hiç alakası yok

Erkekler Ne Diyor 1

• 2-3 ten 5-6 ya ciksan bir sey degismez merak etme

0|0
    0|0
    • Yani okadar fark yapmaz diyorsun sağ ol. Bir anda mesala mastürbasyon yapmadan hiç yok diyelim mastürbasyondan sonra hemen çıkar mı?

• Sağ ol. mastürbasyonun azda olsa vücut kıllığına etkisi varmış.

En iyi Cevabı kaptın hade iyisin :D

• Eyvallah :)

Yükleniyor...