Vajinamdaki dudaklar neden kara?

vajinamdaki dudak kısmı kapkara, yapısı mı böyle yoksa bir hastalığımmı var? kızlar sizde de böyle mi?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Teninizin beyaz, esmer ya da buğday tonlarında olması, vulvanızın rengi üzerinde belirleyici bir rol oynamıyor. Çok beyaz tenli pek çok kadın; kahverengi ve morumsu vulvaya sahipken, esmer tenli bazı kadınların vulvaları çok daha açık renkli olabiliyor. Ayrıca vulvalar kendi içinde de ton farklılıklarına sahip. Örneğin dış dudaklar koyu bir tondayken, perine bölgesinin soluk pembe olması son derece normal kabul ediliyor. (alıntı)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kızlara değil erkeklere sormalıydın bu soruyu. Kızlardan daha fazla gördük biz ondan. Haa bu arada vajina nedir yaa. * desene şuna. Sorun yapma derim arkadaşım. Erkeklerde de farklıdır renkler. Yani kısa süre de renk değişikliği yoksa ve hep o renkteyse sorun yoktur.

1|0
    0|0
  • esmer tenliysen ondan olabilir

1|0
    0|0
  • yanlıj bilmiyorsam östrojen hormonuna bağlanıyor bu durum. pembe veya ten rengi bizim için en çekici olanı. ancak kararmış olduğu halde aklımı başımdan alacak kadar güzel vajinalar da gördüm. son olarak onu kullanmayı bilmen esastır. ne rengi ne darlığı.

0|0
    0|0
  • tencere dibin kara seninki benden kara
    sıkıntıyı gidermek için acil sevişmen lazım haberin ola

0|0
    1|0
  • evet Tencere yuvarlanmış seninki benden kara :D
    www.59saniye.com/.../

0|0
    0|0
  • Yeni tabir ile libidosu yüksek insanların cinsel organlarının derisi daha bir koyu renkli oluyor.

0|0
    0|0
  • Açık tenli bayanlarda hepsinde değil çok azında pespembe olur çok güzeldir ama genelde koyu renk oluyo formu düzgünse sorun etme

0|0
    0|0
  • cildin yapısı ile alakalı bir durum sağlıkçı olarak bundan sonrada beyazlamasını bekleme

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim sen p*rno izlesen görüsün hem bana çok çekici geliyor hep p*rno filmlerde senin kinin türünden arar dururum.

0|0
    0|0
  • İc camasirindan kararir

0|0
    0|0
  • hahaha kızlar demiş ama biz erkek olarak her şeyi biliriz:)

0|0
    0|0
  • Dar çamaşır giyme evde çamaşırını çıkar şortla gez evde arada masj yap kandolaşımı artsın

0|0
    0|0
  • çok kıllımıydı sıkmı yani kıllar

0|0
    0|0
  • Daha önce ilişkiye girdinmi hiç. Bir arkadaş o şekilde olanların çok fazla cinsel ilişkiye girmiş olabileceğinden bahsetmişti , gerçi ben öyle düşünmüyorum vardır heralde bir nedeni. Sonradan olan bir durum mu peki?

0|0
    0|0
  • Kremler var renk açıcak yalnız isim veremiyorum araştırın bulursunuz zaten

0|0
    0|0
  • o bölgeler herkeste aynı degildir.
    cilde göre degişir
    hastalıklı biriyle girmediysen ilişkiye sorun yok
    hastalık dedigim sivilceli olur yok pis olur vs

0|0
    0|0
  • Yoo penbe penbe olan ne yapsin o

0|0
    0|0
  • Sknti yapma ya darlgi önemli işlevi

0|0
    0|0
  • canım çekti şimdi :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• genetiktir

1|1
    0|0
    • normalde beyaz olması gerekmiyor mu? ayıptır demesi sendeki nasıl bir renk?

• kişiden kişiye değişir o normal renk diye bir şey yok.

• Kıl koklerindendir , agda yaptir hep bilemiyorum ki jiletle aldiysan o karartiyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...