Arkadaşlar vajinama piercing istiyorum ama temizlik olayını ne yapacağım?

Arkadaşlar dediğim gibi piercing düşünüyorum ancak lazer epilasyon yaptrmadim şu an zaten yaptiramam hormonel sorun yasiyorum yaptrsam faydasi olmayacak tüy sorununu nasil cozecegim? Temizlerken cikarcakmiyim? Sonra takablirmiyim? Enfeksiyon riski nedir

Güncellemeler:
Cevap verin dedik eleştiri yapin demedim:)!

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• zor olur ama güzel olur.. detayları bilmiyorum sorry

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Takacak başka yer mi kalmadı

2|0
    0|0
  • Hanimefendi dusununki hic bir uygulama yapilmadan bile on kadindan yedisi mantar hastasi anliyorum siz estetik olsn istiyorsnuz ama emin olun bu uygulamayi yapan bir cok kadn enfeksiyondan kaynakli antibiotik tedavisi goruyor ustelik surekl yeniliyor bu durum sadece epilasyonda degil umuma acik wclerden daha cok mikrop kapiosunuz size tavsiyem bir ara gormustum ozel bir jel ilee yapistiriliyor klitorisin hemen ustune ck guzel seyler bunlar kullanip hevesinizi kirabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Bak once lazer agda yaptir tuy sorunundan tamamen kurtul ondan sonrada steril bir yerde pircing i taktir.
    Eger gorduysen daha pircing takilmis vajinalar hep tuysuzdur. İstisna varsa ben gormedim.
    Once lazer sonra pircing ve lazerden dolayi sana TAPAN bir erkek :-D

0|0
    0|0
  • Taktır taktır çok seksi olur. Bende apadravga piercing taktırmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok tatli olur:)
    Bence yaptir,
    Ama tertemiz olmali vajinan orayi yalarken piercing ile dille oynamak guzel olur

0|0
    0|0
  • tam olarak zorun nedir:)) deli falan dürtmüş olabilir mi

0|0
    0|0
  • Ziyneyete bak *

0|0
    0|0
  • Yaa niye takin sen bozuyun o guzelim seyi takma bence

0|0
    0|0
  • Taktırısan terkederim seni. Ben öyle orda demir istemem.

0|0
    0|0
  • mikrop falan kapabilir bence yapma gereksiz yinede sen bilirsin tabi

0|0
    0|0
  • Seks yaparken zorluk çıkarmazmı

0|0
    0|0
  • Bence yaptirma bosver gobek deligine gogus uclarina yaptir

0|0
    0|0
  • hassasiyeti bozulabilir zarar verme tehlikeli

0|0
    0|0
  • hiç yaptırmadım ama şöyle mantıken düşünürsek tüyleri kısalttın deldiler belli bir süre jilet felan vurma o yara kapansın piercing kalsın ama belli bir süre zaten piercing'i çıkarıp traşlar takarsın

0|0
    0|0
  • türkiye yavas yavas düsüyor. . ss. s.

0|0
    0|0
  • takınca açık mı gezcen ne kadar saçma bir zihniyetsin sen kızım şükür et ki her şeyi sağlam bir gün görürüm seni sağlığın kıymetini başına bir şey gelmeden anlamazsnız siz.. nankör varlıklar

1|0
    1|0
    • Sanane be ben kimse için bize yapmam anldnmi benim görecek olmam yter

• yap yap inşaALLAH mevlam sana bir ders verirde görürsn nankör mahlukat

• vajinanda bir demir parçası ile rahat edemezsin ayrıca sana engel olur ilişki sırasında
    taktıracaksan göbeğine taktır bence daha tahrik edici olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok artik daha neler gobegine taktirmisin isde ne gerek var oraya taktirmaya hicmi utanmicaksin neyse taktirda gòr ebe...

0|0
    0|0
  • manyak mısın kızım sen orası en hassas bölge insanın hastalık kapabileceği en hassas yer denize havuze girmeyle bile ordan mikrop kapabiliniyor ve bir sürü kadın hastalıkları ortaya çıkabiliyorken bu nasıl bir mazoşistliktir

0|1
    0|0
Yükleniyor...