Köle/efendi ilişkisi hakkında düşünceleriniz

son bir kaç gündür bu konuyu çok araştırıyorum herhangi bir eğilimim olduğu için mi ? hayır. Sadece durup düşündüğümde sert seksten hoşlandığımı farkettim o kadar. Her kadın gibi. Ama bu ilişkiyi yaşayan insanları anlayamıyorum bir insan kendini nasıl bu kadar birine adayabilir. Taptığı bir ilah gibi davranabilir ? Tabikide seks yaşanırken değişik fantaziler vardır erkek kendinin yönetilmesinden hoşlanabilir yada aynı sekilde kadın. Fakat bu ilişkiyi yaşayan insanlar bunları hayatlarına o kadar yansıtıyor ki erkek kişi sahibesinden izin almadan boşalamıyor bekaret kemeri denilen bir oyuncakla dolaşıyor. Kendi spermlerini yiyenler bile var . Bir insan bu duruma nasıl gelebilir . Hele ki bayan köleler bir köpekten farksız davranılıyor bu kişilere ev işinden tutun üstüne işemeye kadar ve bu insanların tuhaf bir şekil hosuna gidiyor. Anlayamıyorum. 1-2 bu tür fantazi yaşanabilir ama nasıl bir ömür böyle yaşıyor bu insanlar. İsimleriyle bile hitap etmiyorlar. Tamam efendim,teşekkürler efendim. Bu tür kişilerde psikolojik sorunların olduğunu düşünüyorum.Yada mazoşist. Bu tür bir ilişki yaşayan varmı varsada nasıl. Yanlı düşündüğüm noktaları söyleyebilir mi. Yaşamanızada gerek yok bu ilişki hakkında neler düşünüyorsunuz yazın

1|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Seks bir sanattır. Her erkek de sanatçı olamaz. Erkeğin ilişkiyi kadının yönlendirmesi hoşuna gider ama erkek yönlendiriyorsa ve gerçekten iyiyse zevkin doruklarına ulaşır iki tarafta. Kadına kadın gibi muamele yapacaksın herşeyden önce ona kendini hissettireceksin sonra kendini. İnce dokunuşlarla başlayıp hızlanacaksın ki nefesi kesilecek kadının. En sessiz, marur, masum duran kadının işte o zaman canavara dönüştüğünü erkeğe taptığını görebilirsiniz. Senin yazdıkların genelde ortaokul zamanımın alman p*rnolarında oluyordu... Çık o piskolojiden kendine karekterli özgeçmişi sağlam bir buddy bul derim. Gizli cevap yazmasam belki seninle iletişimimiz bile olabilirdi seni az çok anlayabildim ve frekanslar aynı...

1|0
    0|0
    • disikole.blogspot.com ve serkanizmo.blogspot.com gibi profilleri buldum internette vakit geçirirken. Bu yazılanlara çok şaşırdığım için sordum gerçekten bunları yaşayanlar var. Ben asla düşünmüyorum bu tarz bir ilişki zaten

• düşünme zaten. Düşünülebilecek bir ilişki değil bu. Onlar senede 1 kere para karşılığı kadın satın alan kendini bir bok sanan abazanus tipleri. E böyle de olunca o iğrençliklere sex gözü ile bakıyorlar... Bir ilişkide sevişirken kadın gözlerine bakmaya doyamayacak erkek ellerini tutacak dişisinin kalçaları yerine... budur sevişmek ;)

• Arada para yok kadında istiyor bunu ve zevk alıyor yani parayla satın alma konusu yok. Bu insanlar biribirini nerden buluyorsa artık

Erkekler Ne Diyor 19

• Herkesin dogar dogamz psikolojik sorunları olustuguna gore BDSM yasamayan insanların da var zaten psikolojik sorunları. O nedenle başkalarının yaşam tarzlarını köpeklik, psikopatlık diye yargilamak pek anlamlı degil. Tutup da etrafındakileri yargilama derdine düsmek de psikolojik bir arıza bana sorarsan. En azıdnan köle efendi ilişkisinde kimseye saygısızlık ve zarar yok, ama sizin yaptıgınız yargılama, baskalarına hakaret icerdigi icin daha fena bence.

0|0
    0|0
  • Şırrraaak

Yuh ne vuruyon beaa

Şırraaakkkk

Yavaş beaaaa

Şırraakkk

Daha sert bebem

Böyle böyle oluyo bu

0|0
    0|0
  • Kısaca BDSM diyorsun

zaten bunun içinde sado/mazo master/slave (yada mistress/slave) ilişkileri dahil.

tercih meselesi yapabiliyorlar. Ben ruh sağlıklarının bozuk oldugnu dusunmuyorum

3|0
    0|0
  • ben kadınlara itaat etmeyi seviyorum onların kölesi hizmetçisi uşağı oluyorum kadınlara hzmet etmek gibisi yok ...

1|0
    1|0
  • bu tür insanların varsa bile çok az olduğunu, internetteki görüntülerin tamamen ticari olarak yayınlandığını düşünüyorum. tamam yerine göre sertlik sözkonusu olabiliyor ama onların yaptıklarını hiç bir insanın kabul edeceğini (karşılıklı olarak) düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • disikole.blogspot.com ve serkanizmo.blogspot.com profillerini incelersen dediklerimin doğruluğunu görebilirsin bende çok şaşırdım :O

• adamlar aşmışlar :) ama bloglarında sadece edebiyat yapmışlar. bir birlerine övgüler düzmüşler. fantazi hikayeler gibi yani...

• Tam yerinde araştırma gerçekten bu sitede çok var harbiden çok saglam yere geldin moruk :D

0|0
    0|0
  • :)))

0|1
    0|0
  • evet internette gördüm o tarz videolar , mide lazım onu seyretmeyede yapmaya :( ıyyy sapıklıktan öte bişey o yaa

0|0
    0|0
    • Ben sanırım fazla meraklıyım izleyebildim :D Gerçi sonuç : öööööğğ kanka bak ya napıyolar sen sakın yapma amk asdfg :D videoyu izledikten sonra arkadasla aramızda geçen diyolog

• Sanırım şu an durumdayım :D

• farkındayım :)))

• olayı abartmayalım arkadaşlar seks sevişmek anı yaşamaktır sapıklıkla bağdaştırmayalım...

1|0
    0|0
  • sapkınlık

0|0
    1|0
  • b.k çıkarmışlar her şey kararında güzel be arkadaşım. Ne gerek var bu kadar aşırılığa.

0|0
    0|0
  • Allah bizleri sapıtmasın.

0|0
    0|0
    • Bu ilişkide gerçekten Allah'a inanç kaldığını düşünmüyorum zaten. Öyleki bizim din kurallarımızda evlilik öncesi ilişki bile yasakken o tarz ilişkilerde;Partnerini başka arkadaslarına sunabiliyor.

• Bakmadım. Şimdi bakacam bir hafta kendime gelemeyecem. Hiç gerek yok. :)

• O dişi köle sitesine baktımda. Hakikaten öyle kadınlar var mıdır ya?

• Eğlenceli görünüyor.. ;)

0|0
    1|0
  • Bu tarz seyler benimde cok hosuma gidiyo daha once bole bisi yasamadim ama cesaretli bir bayanla yasamak cok isterim

0|0
    0|0
  • Kendimden örnek vereyim;
    -toplumumuzun erkeğe yapıştırdığı yükümlülüklerden kurtulmak.
    -İşte çalışmayıp tüm gün ev işleriyle uğraşmak mutfakla evle haşırneşir olmak.
    -kadın ruhundan anlamak zorunda olmamak istediklerini ima etmeden direk söyleyen (emir olarak ve aşağılayıcı bir tonda bile olsa) bir kadınla hayatı paylaşmak.
    -boşalmak için sadece masturbasyon yapıveremeyecek olmak (boşalmanın elde edilmesi için çabalanması gerektiği ve artık bir heyecanının olması).
    -beraber olduğum kadını tatmin etme edememe yükümlülüğüm olmaması (isterse benim vücudumu istediği gibi kullanır isterse bir başkasıyla birlikte olur beni aşağılar sonuçta karar sahibenin).

gibi nedenlerden dolayı yaşamak istediğim yaşam biçimidir. kadınları bilemem ama bu tarz yaşam tarzına merak salan erkeklerinin farkında olmasalar dahi çoğunun bu nedenlerden dolayı böyle bir ilişki ya da yaşam tarzına sıcak baktığını söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin siteleri daha önce görmüştüm. Sonuç olarak insan olduğumu anladım :) Sekste sınır tanımayabilirsin ama insan dışkısı ve acı hayvanca.. Boka kadar batmak dedikleri bu olsa gerek.. Fazla kafana takma normal hayata geri dön işin içinden çıkamazsın :))

0|0
    0|0
    • Ben zaten böyle bir ilişkiyi asla yaşamak istemiyorum sadece sitedekilerin görüşlerini merak ettim :D

• wc olayı falan çok asırı ama fantezi amaçlı köle olmayı isterim sanalda olsa

0|0
    0|0
  • ben o tarz insanları p*rno filmlerinde gördüm.başka bir yerde de görmedim.göreceğimide sanmıyorum..

0|0
    0|0
    • disikole.blogspot.com ve serkanizmo.blogspot.com

• allahtan gerçek hayatımda öyle arkadaşlarım yok. :)

• ikisinide okudum :D gerçekten ben öyle insanlara üzülüyorum. kul kuldan üstünde değildir.

• iğrenç

0|0
    0|0
    • Direk iğrençte demek istemiyorum ama seksin birazda aşkla yaşanmasına inanıyorum bu şekil davrandığın birini nasıl sevebilirsin. Belkide bizim düşünüğümüz gibi değildir

• sevmedigin aşık olmadıgın biriyle sevbişip bu sekilde davranışlarda bulunmak cok sacma. gereksiz. cinsellikle baslayan birşeye ve öyle devam eden bir ilişkiye aşk diyemeyiz.

Kızlar Ne Diyor 4

• "Bu insanlar biribirini nerden buluyorsa artık" demişsin.

Ben anladım seni, yardımcı olayım.

www.bdsmturk.com

www.collarme.com

www.fetlife.com

www.fetisizm.net

BDSM ile ilgili aradığın herşey alttaki linkte...

link

Bir blogda benden gelsin

link

1|1
    0|1
  • Bu tarz bir özgürlük mü bilemiyorum kararsızım daha doğrusu kafamı yormadım.. Fakat bir yerde sağlıklı olmayan bir şeyler olmalı..

Köle efendi yazısını okuyunca bile tiksinç

0|0
    0|0
  • Aşırısı sapıklık köpek gibi gezdiriyorlar tuvaletini üzerine yapıyorlar o kadar sapıklık hatta hayvanlık ama normal olarak sadece seks yaparken emir verenler normal olabilir de bana hepsi yanlış geliyor.

0|2
    1|0
  • aşırı olmadıkça herşey olabilir tatlım...

1|3
    0|0
Yükleniyor...