Sabah ereksiyonu ne zamana kadar sürer?

Erkekler bilirsiniz işte bu durum baya bir rahatsız ediyo geçen gün babam başıma geldi biyere gitmemiz gerekiyodu kalkamadım yataktan utanıyorum bazen böyle durumlar olunca bu aktif cinsel yasam baslayınca azalırmı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gece boyunca yaklaşık 4-5 defa olan bir durum buna o kısmın kendini test etmesi, esnemesi ve herşeyin çalışır durumda olduğunu kontrol etmesi diyebiliriz.

Her sabah ereksiyon halinde uyanmayabilirsin biraz şansa kalmış bir durum. Ama bu ereksiyonlar ortalama 25 dakika sürdüğü ve 85 dakikada bir olduğu için (Evet bilimsel ölçüm araştırıp bulabilirsiniz) Sabahları bu durumla karşılaşman normal.
    Bu sistem beyinden bağımsız çalışır, bir nevi sağlıklı olduğun anlamınada gelir.(O anda seksi bir rüya gördüğün anlamına gelmez.
    Bu hiç bitmeyecek (Yaşlılıkta bitebilir) bir durumdur ve bununla yaşaman gereklidir.
    Utanılacak bir durum değil, babanda aynısını yaşıyordur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Açıklayıcı bilgi için çok teşekkürler emeğinize sağlık :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bunun aktif cinsel hayatla ilgisi yok her erkek gece farkında olmasada defalarca ereksiyon olur, aktif cinsel ahay sadace gece boşalmasını önler ama ereksiyon devam eder, erkeğin ereksiyonda en hareketli saatleri sabaha doğrudur

0|0
    0|0
  • hayatın boyu sürecek diyebilirim
    istemsiz kas hareketi korkma

0|0
    0|0
  • madde kullanıp kullanmama alkol birde yaşama biçimin eğer pısırık yetiştiysen evlenene kadar sürer

0|0
    0|0
    • Madde veya alkol kullanmıyorum.

• uzun zaman sürer 30 yaş gibi evlenmeye bak ereksiyon hali sağlıklı olduğunu gösterir

• Yaş 26 kısmet bulsam kaçırmayacam zaten teşekkürler :)

• olmasa sıkıntı

0|0
    0|0
  • çişini yapınca geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...