İlk kez kız arkadaşımla beraber olacağız fikir almam lazım pek bir şey bilmiyorum?

19 yaşındayım kız arkadaşımı sonunda ikna ettim işte ben tecrübeliyim biliyorum bişey olmaz dedim ona cesaret vermek için korkuları azalsın diye ama benimde ilk kez olucak kız bilmiyor ama bir sorun çıkmasını istemiyorum iyi vakit geçirmesini istiyorum ilk deneyiminin kötü geçmesini istemiyorum bana bazı şeyleri anlatabilirmisiniz neler yaparsam iyi bir gece olur ikimiz içinde

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• vazgeçin yapmayınn benden tavsiye başınızı duvarlara vurduğunuz da aklınız başınıza gelicektir

1|2
    0|0
    • neden öyle bişey olsun ki yani pişman olalım pre.. zarvatif falan kullanıcam

• Ahahaha :D Benim de ilk deseydin kızın gözünde değerin artardı bence :D Tarkan'dan acımayacak şarkısını söyle sakinleştir kızı sdkfjhsdjfksdf :D

0|0
    0|0
  • dürüst olmamakla ve kızı yakarak en başta hatasın sen

0|0
    0|0
    • başka türlü korkardı ama şimdi korkuları azaldı güven verdim hem niye kızı yakıcam ki lan saçmalama

• evleniyo musunuz onun ilki olacaksın? kendi uçkurun için kıza tecrübeliyim deyip yalan söylüyosun resmen bunun baska bir acıklaması olamaz

• çok abartıyosun bence eskidendi o kadar kafaya takılıcak bişey yok bence ve ona güven vermem gerekliydi

• Nasııl geçtii :)

0|0
    0|0
    • kanaması fazla geldi bana onun dışında iyiydim gibi ya anlayışlı davrandım dedikleri gibi 30 dk filan öptüm filan o hazır olmadan başlamadım öyle

• bir araya gelince hemen öpmeye falan başlama bir içecek için sohbet edin her şey yavaş yavaş ve tahrik edici şekilde gelişsin 1 saat de sürse sevişme sabret çünkü eğer o senle birlikte olmak istemeden denersen kaslar gerilir ve vajina açılmayabilir

0|0
    1|0
    • tamam ön sevişmeyi yarım saat filan tutucam zaten

• Kız kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • yapmayin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• günahtır la yapma

1|0
    0|0
    • oğlum sevgilimde istiyor sadece korkuyor bakire diye

• olsun yinede zina onunda istemesi bişeyi değiştirmez hacı. günah tır bak

• bence yapma öteki tarafta huzur bulamazsn

0|0
    0|0
  • Dostum bilmediğin sularda yüzüyorsun eline yüzüne bulaştırma erotik filmlerdeki gibi değil bu olaylar insan ilişkileri bu kadar basit değil eğer kıza başına nelerin gelebileceğini de anlatmazsan ona kötülük edersin bir insanın hayatıyla oynuyorsun...

0|0
    0|0
  • Direk sok oyle zevk alir :)

0|0
    0|1
    • ananda söylemişdi yapmamıştım lan keşke sana sorsaydım önce

• Senin anani avradini gelmisini gecmisini s. m cocuk adam ol o. c

• he he

Yükleniyor...