Arkadaşlar prezervatif tarih oluyormuş erkekler için doğum kontrol hapı çıkartacaklarımış, yorumlarınız neler? =)

Arkadaşlar bugün mynette okudum erkekler için doğum kontrol hapı yapıcaklarmış ee böyle olursa prezervatifte tarih olucak ne düşünüyorsunuz =)

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• oh be dünya varmış spiralsiz kondomsuz hapsız bir dünya:))

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kısırlık yapar çocuğunuz olmaz sonra.içmeyin hemen:)

0|0
    0|0
  • çok iyi olur doğum kontrol hapları bayanlarda kilo yapabiliyor bazen ve benim başım falan dönüyor :D

0|1
    0|0
    • erkeklerdede yapıyorsa :D

• erkeğin kısır olmasıyla kadının ki bir mi ya burda erkeklik söz konusu

• ya tabi kadın kısır olunca da gayet kadınlık söz konusu oluyor aynı şey sonuç aynı yere çıkıyor :D

• prezarvtf ile hic birsye hisstmiormussun hani normalinden daha az zevkmis oyuzden isterler

0|0
    0|0
    • hassas olanları var ince dokulu ben memlunum valla gidipte bimden alırsan zevk almazsın :)

• :dbimin prezarvtne guvenlermi var:d

• Artık kesin güven var boşbakanımız dedi ya her kürtaj bir katliamdır onlarda bundan sora artık preleri güvenli yaparlar ;) :D

• İyi fikir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu ana kadar hiç kullanmadım (prezervatif ve türevlerini), bunu da kullanacağımı düşünmüyorum fakat şöyle bir durum var. Bu haplar kadın organizmasında ve hormonlarında ciddi değişikliklere yol açıyor. Adet geçikmesi, aşırı/az kanama, duygusal sallantılar vb. Bu yüzden partnerim korunmadan ilişkiye girmem ve ben hap almak istemiyorum derse anlayışla karşılarım ve kendim kullanırım.

Aslında buna o zaman karar veririm bilmiyorum belki de ilişkiye girmeyiz canım n'olcak yani.

0|0
    0|0
  • 10 numarada,

prezarfatifin koruyucu yönü var sonra aids oluruz

0|0
    0|0
  • son onu boşver yakında erkekler hamile kalacakmış :))

0|0
    0|0
  • dışaboşalma rulez.

0|0
    0|0
  • umarım çabuk çıkar biz detavülden kalkmadan,gına geldi artık takması bi dert çıkasrması bi dert

0|0
    0|0
  • kızlar neden seviniyosunuz ki bakalım biz kullanacak mıyız?

0|0
    0|0
  • hap işi zararlı bence ya mutlaka zararı vardır :)

0|0
    0|0
    • aynen banada öyle geliyor dostum =)

• eheheh :D kesin amerikada var bu işin içinde dostum :D:D

• :)zencilerden sonra türkler geliyo kıskanıyolardır :)

Yükleniyor...