Hamilelik riski var mı yada hamile midir?

Dün kız arkadşımla bulustuk sürtünerek ilişkiye girdik kucagıma aldım boşalacagm zmn kalk dedim üstümden snra kalktı peceteye 1-2 damla boşaldım normalde cok fazla gelirdir ondan önceden boşalmadm eminim yani kız arkadaşımda bakire sizce ona temas etmişse hamile kalma ihtimali varmı? bide dünden beri devamlı akıntısı oluomus renksiz bi sıvı. bilen biri varsa acıklarmı lütfen?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence bişey olmaz.ancak biz burda ne acıklama yaparsak yapalım senin içini hep kurt kemirecek.bir dahakine kondom kullanmanı tavsiye ederim sürtünerek ilişkide hem güvenli oluyor hem de daha zevkli.spermlerin kıyafeti ve çamaşırı aşıp vajinaya ulasması çok zor.eğer kıyafet yoksa bu ihtimal biraz daha yüksek ancak sen gene de bu önümüzdeki dönemi kuruntu yapıp üzülerek geçirme kız arkadasının regl dönmini bekle eğer regl olursa sıkıntı yok demektir.ayrıca onu psikolojik olarak korkutma eğer regl olmazsan hamilesin diye çünkü bu sefer regl tarihi gecikecektir bu da daha da cok korkmanıza yol acacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakireliği zarda arıyorlar ya, ne diyeyim?

0|0
    0|0
    • sen ne diyn ya adam gibi cevap vereceksen ver zarda aramıyosan bi kız olarak cinsellik kategorisnde ne işin var al sana kapk bb hadi.

• minyon: teşekkür ederim beni onunla muhattap etmek zorunda bırakmadığın için. Aynı şeyleri söylemek isteyipte vazgeçmiştim

• size bi soru soruyoruz bakirelik surda burda eleştirmenmi gerek panelmi burası biliosan cevap ver bilmiosan geç yani.

Erkekler Ne Diyor 1

• bilader valla ben bakire kızın vajinasına boşalıyorum hiç bişey olmuyor tabi sonrasında yıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...