Bilgisi olan varsa söylesin?

arkadaşlar ben 1 yıl önce ilişkiye girdim kızlığımın bozulup bozulmadığını anlamak için hastaneye gitcem nasıl oluyor ve fiyatı ne kadar? özelde mi yoksa devlettemi baktırmam gerekiyor bilgisi olan varsa söylesin

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ikisindede bakktırısın ama özelde olursa daha iyi olur, devlete gidersen sorun yok ama 18 yaşının üstündemisin?

1|0
    0|1
    • evet üstündeyimde şundan korkuyorum devlete giderim örneğin sonradan baktırdığım ortaya çıkarsa...

• Ya belli olsa ne olcak oranin uzerine dustumyada temizlerkn kan geldi dersin. Kucukken bndede oyle bir srun olmstu bkmslardi cnku.

• anlarlarsa ilişkiye girdiğimi doktor sonuçta

Erkekler Ne Diyor 8

• gidiyosun doktora bide o bozuyor , sonra salıyor sokağa

1|1
    1|0
  • Herhangi kadın doğum uzmanı/ jinekoloğun muayenesine gidebilirsin, durumu anlat fiyat sor, herkes aynı fiyatı uygulamaz.

0|0
    0|0
  • Kendi kendinize bakabileceğiniz bir yöntem var. Biz de aynı problemde internet üzerinden bir jinekologa sormuştuk. Anlatmıştı eşime. dilerseniz iletişim bilgisini size vereyim bir sorun.

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdiysen bozulmuştur, daha neyi kurcalıyorsun:D

0|0
    0|0
  • yaşın 18den büyükse devlet hastanesi bakar. Zarın esnek olabilir belki.

0|0
    0|0
  • Kendin baksana hem girdiysen bozulmus ya da zedelenmistir

0|0
    0|0
    • nasıl bakcam ki

• Elinle ama zor olur ya da birine söyle

• ben hastanede çalışıyorum.
    bize öyle bir kız gelmişti.18 den küçüksen başına iş alırsın gitme bence. aileni çağırımak durumunda kalırız.
    18 den büyükse kadın doğum polkne randevu al git.
    doktor içine bakıcak ultrasyon kullanabilirde gerekirse.
    kesin bilgiyi ordan alırsın.
    önden içine girdimi komple?

0|0
    0|0
    • ya nasıl anlatsam ben çok korkuyodum ve acı çekiyodum ondan dolayı tamamını alamadım kastığım için

• zara geldiyse delinmiştir. ama zarar gelmemişte olabilir.
      devlete git 18 den büyüksen. aynı anlattığım gibi işte.
      küçüksen anne babanı çağırırlar.
      çocukta ceza alır.

• İlişki sırasında kan geldi mi?

1|0
    0|0
    • hayır

• olabilir çık

• çıktım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın hastalıkları ve doğum bölümünden bakacaklardır. Bunun yanında özelde de birçok branş bakacaktır diye düşünüyorum.

İlişkiye girince kanın gelmemesi bozulmadığını göstermez. Zar kişiden kişiye değişkenlik gösterir ve gerekli doktor muayenesi olmadan hiçbir şekilde tanı konulamaz. 18 yaşından küçüklere ise ailenin haberi olmadan bu muayene yapılamaz.

0|0
    0|0
  • kanamadı mı? sürtünme miydi

0|1
    0|0
  • ilişkiye girdiysen bozulmuştur. kafaya bak la

2|0
    1|0
Yükleniyor...