Oruç tutuyorum ve cinsellik aklıma çok geliyor?

8 gündür mastürbasyon yapmıyorum ramazanda oldugumuz için eee oruç tutuyoruz zaten ve cinsellik sürekli aklımda hiç çıkmıyor unutmak için bayada ugraş veriyorum şimdi merak ettiğim bu bitek bendemi oluyor yoksa erkek-kadın fark etmeden herkeste mi olur ayrıca ne yapmam gerekiyor bu sıkıntıyı aşmak için?

• Herkeste olur yapıcak bişey yok
    100% (10)57% (4)82% (14)Oy Ver
  • diğer
    0% (0)43% (3)18% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• gece ihtiyacını giderebilirsin

1|1
    0|1
    • yaa tuttugumuz orucun bir anlamı kalırmı ozaman? ama 8 gün bir erkek için çok fazla boşalma anlamında yoksa kasıklar agrıyor cinsel istek işkenceye dönüşüyor.

• haklısın ve dogru diyorsn :))) böyle devam et kesinlikle. Erkekler bişeyler yaşamadıgı kızlar hakkında bile nasıl atıp tutuyorlar şöyle yaptım böyle yaptım diye, bide bişeyler yaşadıkları kızlar hakkında neler diyorlar sence iyi düşün :))) ben kız olsaydım sadece evleneceğim erkekle çıkardım öncesi ve sonrası olmazdı.

• inanırım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• orucun amacından birisi de yapmayı istediğin bir şeyi oruç nedeni ile yapmayarak nefsini terbiye etmektir. nefsine söz geçir gerisi rahat. hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Bende de var aşamıyorum knk :D

0|0
    0|0
    • ramazanda ne yapıcaz yaa ama baktım cinsellik düşünmek oruca rahatsızlık veriyormuş 8 gün bir erkek için çok fazla boşalma anlamında

• zorluosa akşam iftardan sonra hallet. ben öyle yapıorum :D yoksa iice cocuo inmemeye başlıo :D

• o dogru bak :))).

• sen volkan olmuşsun ya hatırlat da yaşadığın şehri boşaltalım:D

0|0
    0|0
    • nasıl yani :D:D:.

• ben günde 2 defa aksatmadan yapıyorum bak unutursun sonunda çürür paslanır makina

• yok kardeş okadarda değil insan normal ilişkiden zevk alamaz ozamanda. haftada 2-3 defa yapmak en iyisi.

• olur olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...