Erkekte cinsel isteksizlik yaşayan var mı?

kadınların cinsel isteksizliği bilinen bişeydir erkekler her zaman sekse hazır olarak bilinirler
bayanlar kocanız ya da sevgilinizde cinsel isteksizlik var mı
erkekler cinsel isteksizlik yaşayan var mı
ben evliyim karımla senede3-4 cinsel ilişkiye giriyorum araştırdım tedavisi 2-3 ay psikolog ve cinsel terapistmiş
sizin farklı önerileriniz var mı
erkekte cinsel isteksizlik her 5 erkekten birinde varmış

1|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım eşinden zevk almadığın için gerek duymuyosun. :S Alttaki arkadaşa yazdığın yorumdan böyle anladım. Eşinde dert etmiyo galiba çünkü normal bir kadın kocası istemiyosa ya aldatılmaktan şüphelenir ya da kendisi onun dikkatini çekmeye çalışır. Bence aile terapisine gitmeniz lazım.

0|1
    0|0
    • eşim başlarda çekiniyordu 3 yıl kadar seksten kaçtı şimdi o istiyor ama bana zevk vermiyor doğru
      seks sırasında inlemesi ne bilim seksi konuşması beni sarıp okşaması bile sanki yapmacık geliyor

• çok konuştuk şimdi mantıklı gelen psikolog
      uygun bir psikolog bakıyoruz burada da acaba başka bir yol varmıdır diye sormak için yazdım
      birde erkekler cinsel isteksizlik sorunu olsada söylemeye çekiniyor bendede öyle çevreme beni sorsanız elimden uçan kaçan kurtulamaz :D

• Bence mutlaka geçmişte yaşadıklarınızın etkisi vardır. Bununla ilgili yazılar okumuştum bende. Eğer taraflrdan birinde isteksizlik varsa ve diğer taraf baskı yapıyorsa bu daha da kötüleştirirmiş durumu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Çevre faktörleri diyeceğim de senin ki bu sınıf girmiyor sanırım hocam ya da hakikaten çok aşırı stresli bir yaşamın olduğu için bu sebepten kaynaklanıyor diyebilirdim... Sanırım öyle değil... Sen önce Tadalafil etken maddeli bir destek ürünü kullan olmuyorsa üreme endokrinolojisi bölümüne git sanırım hormonal bir problem var. Testesteron seviyen düşük ise buna bağlı olabilir ve yükseltilebilir... Psikolojik bir vâkâ ise dediğin gibi eşinle beraber cinsel terapi görmen de fayda var.

0|0
    0|0
  • hocam senede 3 4 hakikaten az ya

0|0
    0|0
    • bekarken hergün hayali kurunca sonrası hayal kırıklığı

• sebeplerininetten araştır 30 dan fazla etken var
      benimki bekarken evlenmeyi beklemek evlenincede uzun süre seks apamamak ben bakir bakire olayına karşıyım bu yüzden bakire isterim kadın sexten buz gibi soğuk biri çıkınca hayatın kararıyor kadın ısınana kadar sen soğuyosun

• ben senin sebebinin bu olduğunu düşünmüyorum herkesin hayalidir bakire biriyle evlenmek mutlu olmak

• Performans arttırıcı ilaç dene hocam. Bir ara bende de vardı. Senin kendine olan güveninin yerine gelmesi lazım. Kullanmaya başladıktan sonra yavaş yavaş kesersin. İşe yarıyor

0|0
    0|0
    • önerdiğin bir ilaç var mı
      kadın ve erkek için

• Erkek için Orviax deneyebilirsin. İçlerinde fiyatı uygun ve performans olarak seni tatmin edebilecek bir ürün. Tamamen aç karnına aldığında baş ağrısı yapabiliyor. Çok hafif birşeyler yiyerek almayı dene. 30 - 45 dk arasında sonuç veriyor. ilk boşalma normal zamanda oluyor fakat 2. ve 3. boşalmalar çok uzun sürüyor. ilk boşalmadan bir kaç dk sonra hazır hale gelebiliyorsun.
      Bayan için önerebileceğim birşey yok ihtiyaç çünkü duymadığımızdan dolayı hiç denemedim.

Bol Şans

• Ben nasil isteksiz olurum die bakiniyom bekar adamiz sakatlik cikarmayalim :))

0|0
    0|0
    • erkekte cinsel isteksizliğin sebeplerini araştır

• soruda dalga geçilmemesi için bir not düştüm her 5 erkekten birinde cinsel isteksizlik sorunu vardır
      bir bayan arkadaşımızın yorumlarında yazdığım gibi çevrem beni elimden bir uçan bir kaçan kurtulur diye bilir işin aslı evde karıma dokunamıyorum

• Asiri asktan olabilir

• Senede 3-4cok az nerdeyse kardes olmussunuz. Peki sen mi istemiyorsun yoksa ikinizde mi gonulsuzsunuz.

0|1
    0|0
    • öncesinde ben istekliydim eşim çekiniyordu şimdi tersi olsa iyi diyecem ben çekinmeden çok istemiyorum ilişki yaşasakta bişey anladığımı söyleyemem

• gizliden çıkacam

• de mesaj gönderilmiyor sana onu napcaz?

Yükleniyor...