Fanteziler ilişkiyi zedeler mi?

Kadinlar sevdigi adamlari mutlu etmek için kendinden ödün verebiliyor bazen.. bu cinsel hayattada gecerli. erkrgini daha cok baglamak icin daha cok mutlu etmek icin onlarin isteklerini kabul edebiliyoruz.
bizim iliskimiz tutkulu ve ateşli ve cok hararetli cok kavga da ediyoruz cunku ben onu cok seviyorum o biraz vurdumduymaz.. neyse sorum şu: telefonda ve yüzyüze beraberkrn artik fanteziler kurmaya basladik. daha heyecanli ve atesli oluyoruz. bunu farkettik. mesela baska kadinlari sokuyor fantezilere grup hayal ediyo beni daha cok tetiklemek icin daha sonralari baska erkekleri hayal etmeye basladik. ama ben huzursuz oluyodum ondan baskasini aklima asla sokamiyodum ama onu kiskandirmakta istiyodum. ama su da var bende grup fantesisinden zevk aliyorum. ama onun beni bir başkasıyla paylasiyo olmasini hazmedemiyoum onada diyorum bunu. oda diyorki hepsi hayal askim diyor gercekte boylr bisey yok. ikna ediyo beni ama sonra yinr icime kuşku dusuyo. bunu asamiyorum bana akli başında insanlar cevap versin lutfen..

Güncellemeler:
hayal gücünüze hayran kaldım doğrusu, yok artık daha neler. biz arada heyecan katıyoz ilişkimize hepsi bu. ben sevgilime inanıyorum ve güveniyorum dün gece konuştuk bu konuyu bir daha konuşmayız aşkım dedi.
sadece ikimizin olduğu fanteziler kurduk oldukça iyidi. zaten bir kaç defa yaptık o fanteziyi bende zevk almıştım. tek taraflı değilki bu. yakında evleniyoruz. zannettiğiniz gibi değil hiç birşey, o benim dünyam sevdiğim adam sizin iğrenç yakıştırmalarınızı asla haketmiyor. suç bende salaklık yaptım.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hayal ile gerçeği bugun ile geleceği kavramsal olarak netleştirmemişsen içindeki korku ve şüphelere engel olman zor. bu sadece cinsellik ile alakalı değil de hayatı her anında farklı şeyler içinde farklı hayaller fantaziler düşünülebilir. her fantazi seks ile ilgili olmak zorunda da değil. Algını ve hayata bakışını ve hayatın gerçeklerini kendi yerlerin de tuttuğunda ve gelecekle ilgili olabilecekleri netleştirdiğinde insan biraz daha mutlu ve cesaretli olabilir. Hayattaki yaşamaktan korktuğumuz çekindiğimiz strese girdiğimiz deneyimlerimiz olabilir. korkularımıza ragmen yasadıgımız deneyimlerimizin bize ne kattıgını düşünmeliyiz. bisiklet sürmeyi düşün. hiç bilmeyen birisi için korku ile karısık heyecanlı bir aksiyondur ama öğrendikten sonra hiç bir zaman o ilk korku ve heyecanı yasamaz bir daha. bilmediğin bir konuda ikna edilmek yerine öğrenmen, araştırman, detaylandırman, keşfetmen anlamdırman sana değeri paha biçilmez bir tecrube olacaktır.

0|0
    0|0
    • çok güzel yazmışsınız oldukça derin.. bizde bunu yeni keşfettik ama , işte aklım karışıyo.

• Ben yapi olarak biraz kuruntuluyum da ondan. iliskimiz aslinda zor bir ilişki yipratici. ama biz birbirimizden kopamiyoruz. ben bunu ona duydugum askin cinsel bagimliligina dönüşmesine bagliyorum. ona tutkuyla bagliyim. oda bana oyle. cinsel anlamda cok düşkün. Beni seviyor biliyorum bunu. onu mutlu etmek icin herşeyi yapiyorum. bu bana zarar da veriyo farkindayim :(

• kolay değil. başarılı olursun umarım.

Erkekler Ne Diyor 21

• fantezi tamamen çiftin arasındaki diyaloğa bağlı. zaten siz şimdilik sadece hayal kuruyomuşsunuz bu ilişkinizden aldığınız hazzı arttırır kesinlikle ama reele dökme olayı tamamen size kalmış seksi nasıl yaşıyorsunuz bakış açınız nedir sınırınız nedir bunlar alacağınız hazzı arttırır ya da size uymadığını anlamanıza yardımcı olcak şeyler

0|0
    0|0
    • Asla reele dokmeyix turkiye burasi. ve bende fahise değilim. Sadecr biz hayal kuruyoruz arada heyecanimizi arttiriyoruz.. kimseye bir zararimiz yok. akli basinda kültürlu seviyeyi insanlariz. askimizi yasiyoruz.

• Illa katmiyoruzda ama arada kuruyoruz bu fanteziyi benimde hosuma gidiyo ama sonradan rahatsiz oluyorum. cunku kendime yakistiramiyorum oda diyo hayatim hayal bu sadecr hayal birbirimizi hirslandirmak icin.4 yillik iliskimizde daha yeni yeni yapiyoz bunuda hep degildi. sevgilim bana cok duskun seks konusunda hergun yapsam doymam sana diyo. ama hergun gorusmuyoz zaten bu konuds ben izin vermiypum haftada ya da iki haftada bir. ama bulustugumuzda 8 9 saat sürüyor bir fiil seks degil tabi sohbette ediyoz yemek yiyoz muzik dinleyip dans ediyoruz. cok uyumluyuz

• anladım farklı fanteziler yapın sadece ikinizin arsında olacak kıyafet oyuncak vs

• fantezileriniz çok ağır

0|0
    0|0
  • Değil böyle bir sapıklık sevdiğimin elini yabancı bir erkeğin tutması hayaliyle bile aklımdaki temiz yerini kirletmem.
    Sizin ilişkiniz sapıklık boyutuna girmiş seni sevse hakkında bunları düşünmezdi ya da seviyordur ama sapıktır.

0|0
    0|1
    • Benim sapigim ;))) seviyoruz farkli olmayi seksi sinirsiz yasamayi ama tabiki hayal gucumuzle :) kontrolum altinda benim sınırlarımi bilir.

• Fazla abartiyosunuz yaa yok artik yani. egleniyoruz biz. ayrica sapik falanda degil. normal sartlarda beni kiskanir esirger ve korur.

• Ahh siz kadın, kız milleti hiçbiriniz toz kondurmassınız sevdiğinize kendinize, gönlün yanına aklıda katmassınız görmessiniz tehikeyi.
      Akıl sonradan ah çekmek için değil önceden tedbir almak içindir.

• çok çok kötü şeyler bence bu tür fanteziler. ilerde çok zarar verecektir ilişkinize. sen onu sevginle değil bedeninle bağlıyorsun kendine. birgün senden soğur ve bu bağ da kopar

0|0
    0|0
    • 4 yildir sogmadi ama. ve ilk gunki gibi tutkuluyuz hala. zaten sadece bu tarz fantezilerimiz yok baska turlude var. sadecr ikimizin oldugu. ya da fantezisizde cok guzel sevisebiliyoruz offf biz harikayiz :)))

• Seni ciddi düşünmüyor bu kadar basit. Ya da ciddi anlam da sexuel sorunları var.

0|0
    0|0
  • sende kızsan ben bu pipimi keserim :D

0|1
    0|0
  • hayalı bıle yanlsı bence kendını bılen bır erkeke kız arkadaşını asla paylaşmaz başka bır erkekle... bence sen bır dusun ne ıstedıgıne karar ver ona gore yolunu cız

0|0
    0|0
    • hayal gücü işte fantezi gerçek değil baştan bizde öyleydik sonradan heyecan katmaya başladık cinsel hayatımıza bunu evliler de yapıyor.. tabi her insana göre değil, bana göre de değildi.

• saygı duyuyorum düşüncenize..

• teşekkür ederım...

• düşünceler gerçeğe dönüşür bu tür işlerde dikkatli ol seni ortama hazırlıyor olabilir günaha girme boş yere

0|0
    0|0
    • Yok asla 4 yildir beraberiz biz onu cok iyi tanıyorum ruhunu biliyorum da. aslinda benim sıkıntım kendime yakistiramiyorum sonrdan. yoksa ereksiyon halindr sonn derece etkili oluyor. bende haz duyuyorum. normalde benim oyle bir kadın olmadigumu biliyor mesela p*rno izlrmiyoruz ben izleyemiyorum. oda bana israr etmez

• ilişkiniz monoton hale gelmiş sanıyorum
      bu bizde de var ama biz bunu farklı yollar ile aşıyoruz

• Fantezi iyidirde baska kadin baska erkek nedir yahu.
    Bugun hayal kuran yarin gercege dokelim der dikkat et.

0|0
    0|0
  • dikkat etmek gerekir. Bir gece ansızın ışıklar söndüğünde herşey olabilir;)

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Ay yok :)))) o kadar da değil bilir onu gebertecegimi ki kaldiki oyle bisey istemez

• Bu işin şaka kısmıydı tabi ki:) Ama yinede her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır sen yinede dikkatli olmalısın gizli;)

• Seninle ve başka erkeklerle eş değiştirerek gercek bir grup seks yapacak dikkat et, seni kullaniyor, tüm detaylara dikkat

0|0
    0|0
  • tersine fanteziler daha çok bağlar... çünkü bu fantezileri paylaşmak seviyesi varsa gerçek bir ilişki var demektir... argo var mı seks yaparken aranızda...

0|0
    0|0
    • Var bayiliyoruz argoya her turlu konusurum onunla oda benle asla birbirimizdrn utanmiyoruz. ama normal hayatimizda boyle degiliz.. seks yaparken baska bir boyuta geciyoz biz..

• argo bastırılmışlıkları çıkartır, fantezilerde de durum aynı... her şey normal devam...

• Hayalden öteye gitmediği müddetçe her fantezi yemeğe konulan bir tutam baharattır, tat verir.

0|0
    0|0
    • Dimi ya :)

• Her türlü fantezi bizi cezbediyo mesela zorla yapilan seks..

• İşte bu güzel, fantezi iyidir, güzeldir. İlişkinizi canlı tutar. Hele bir fantezi var ki iki tarafı da kudurtur.

• suyunu çıkrmadıkça vermez aksine renklendirir...

0|0
    0|0
    • Suyu ne zaman çıkar. . zaten her zaman yapmiyoruz. fantezisizde atesliyiz sonn derece

• tabiki ilişkilerde yenilikler önemlidir, ama eger özel hayatınız ve duygu dünyanızı olumsuz etkileyebilecek fantazilere karsı biraz daha hassas olmak gerekli. Çünkü hayat sadece yatakta yaşanmıyor !

• hayal meyal enjekte ediyor yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • ne aptallık insan sevdiğini başkasıyla hayal edermi.

0|0
    0|0
    • Hayal ettigini dusun sevisirken ve nasil hirslandigini kiskandigini anlayip daha atesli sevisiyosun hepsi bu aslinda

• Yok sen etme zaten

• etmem edeni kınarım sadece. nasıl zevki daha artıyor anlamadım. bu seni sevmiyormu yoksa.

• O seni tetiklemek icin belki arkadaslarina seni servis etmeyecegini nerden biliyorsun bence hayali bile mantiksiz gercek seven hayalini bile kurmaz sence mantikli mi?

0|0
    0|0
    • 4 yildir beraberiz biz dunku sevgilim degil. guvenmesek birbirimize bunlari paylasmayiz.

• Peki insan 20-25 yillk anasini babaaini niye keser kendi cocuguna nie tecavuz eder? Onlardan daha mi guvenli anadan babadan kendi karisini pazarlayan adamlar ama bunlar normal degil mi sadece 4 yillik sevgili tutumuda degisebilir niyetide dunyada yasiyorz uyan

• Ne gibi fanteziler mesela.

0|0
    0|0
  • Bu işler fantezi ile başlar, reelde biter. Şimdi olmazsa ileride monotonlaşan hayatınıza renk karmanın tek yolu olacak. Şimdi cevap verme, o gün geldiğinde haklıymışsın desen yeter.

0|0
    0|0
    • Yok o kadar özgür rahat insanlar degiliz. ic dunyamizda yasiyoruz. kaldiki asla baska bir adami midem almaz asla biri bana dokunamaz. p*rno falan asla izlemem izlettirmem

• Ne derler bilirsin, asla asla deme. Bir imada bulunmuyorum ama hiç bir şeyin garantisi yok.

• Kız yoksa sen misin_?
    Benim hatunlada 4 yıldır beraberiz ve tutkuyla aşkla bağlıyız.
    Bu tür fantezilerimiz de var. Fakat biz grup yapsakda kadın alıyoruz veya 2 kız 2 erkek oluyoruz.

0|0
    0|0
    • Cüşşş

• Ben cildiriyorum hayal ederken fantezimizde daha cok hirslaniyorum. oda hirslaniyo. onlar degil ben s... seni diyo mesela bu sefer ben daha cok zevk aliyorum. amacta bu zaten seksi daha keyifli kilmak

• aynen oyle amac ateşi daha güçlendirmek.
      sonuçta seksten en iyi hazı almak gerekli. ;)

• seni pek sevdiğinden emin değilim cinsel obje olarak görüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekte isterse sıkıntı olabilir ama hayale bence devam et ama hayal olarak nasıl bir fantazi anlamadım. d

0|0
    0|0
    • Yok gerçekte hic böyle bisey istemez hayal kuruyoruz sadece 4 yıldır beraberiz son bir yildir bu tarz fantesilerimiz var..

• İlişki yaşarken nasıl bir hayal anlamadım ama. d

• mesela fantezi kuruyoruz diyelim beni başka bir erkekle hayal ediyo o anda ama o kadar hırslanıyorki birden diyoki hayır sen benimsin sana benden başkası dokumaz diyor fantezi içinde. bende onu gaza getircek sözler kullanıyorum kıskandırıyorum o daha iyi diyorum sonra daha çok hırslanıyor ve sonra muhteşem oluyor. ama bunu çok sık yapmıyoruz fantezi yapmadan da seks yapabiliyoruz bana çok dşkün cinsel anlamda..

• grup yapmak için yolunu arıyo.

0|0
    0|0
  • kesinlikle daha tahrik edici oluyor :))

0|0
    0|0
  • grup fantezisi bende de var çok güzel

0|1
    0|0
    • Hoc yaptinmi?

• Hoc ne oluyo?

• çok heyecan verici birşey bende fuckbuddy'im ile bunu hayal ediyoruz ama 3. kişiyi bulamadım

Yükleniyor...