Penisin dış görünümüyle hangi tıp bölümü ilgileniyor?

Penisimde bir ben ve deri de kesik kesik beyaz cizgiler var. Bunun için hangi tıp birimine gitmeliyim? Kadın doktora gitsem bir sorun olur mu?

Güncellemeler:
ciddi bir problem yok Sadece bir sorun yaratıp yaratmadığını merak ediyorum.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bak eğer sıkıntın cinsel ilişkiye engelse bu yola gir diyim yoksa kozmetik amaçla başlayacaksan deymez çizgileri sildirip ben i yok ettirmek istiyorsan ameliyata alacaklar seni ve plastik cerrahi ve urolojiden doktorlar birleşerek yaparlar zahmetlidir be penis estetiği ve sonrasında iyileşme surecide var. Anlayacağın iyi karar ver duşun ardından gir bu işe kararın devamsa plastik cerrahi üroloji istediğini seç dermatoloğik bir sorun yoksa yani cildinde mantar pullanma yani cildiyelik bir sorun yoksa yapılır bu müdahale ama dediğim gibi ilk bir cilt taramasından geçeceksin. Bakacaklar ve elle konrol şart...

0|0
    0|0
    • Yok sadece bir sıkıntı olur mu diye soracağım. Yoksa memnunum ben halimden.

• Çok iyi genel bir kontrolden geç tabi ona denilecek bir şey yok ve destekliyoruz da

Kızlar Ne Diyor 1

• Üroloji

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önce cildiyeye git...

0|1
    0|0
  • üroloji ama sıkıntın penisinin derisi ile ilgili ise cildiye , dermatoloj, kadın doktor olmasının mahsuru yok sen göstermende sorun yoksa sonuçta eldiven takıp bakıyor

0|0
    0|0
  • Kadın doğuma gitmek istesende sistem kabul etmez, kadın doktoru ne alaka ya. Cildiyeye git önce sonra duruma göre ürolojiye.

0|0
    0|0
    • Biraz daha zekan olsaymış cildiyenin kadın olabileceğini anlayabilecekmişsin :)

• ha o anlamda mı dedin. Ya şimdi sorunun gidişatına göre o şekil olması gerekiyordu bir anda konu değiştirmişişin cümlenin akışı bozulmuş :)

• Evet. Ben de şimdi farkettim cümlenin bozukluğunu :)

• 400 lük zımprayala 2 kat zımpara at yeter.

0|0
    0|0
  • Dermatoloji.

1|0
    0|0
  • Deri için Dermatoloji Cinsel birşey varsa Üroloji ama bak kadın doktor çıkarsa dokunur falansa sıçtın tutun kobrayı :) Erkek çıkarda aynı şey olup kalkarsa kes at :)

0|0
    0|0
  • Üroloji, dermatoloji ikisi de bakar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...