Sadece bi̇len erkekler cevap versi̇n lütfen dalga geçmeyi̇n?

Arkadaşlar az once lavaboya gidince farkettim benim yumurtalıkların üstünde yine şişkin yumurtalık gibi bişey var diğer normal yumurtalıkların yarısı kadar görünce şaşırdım acaba bir rahatsızlık mı var?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum o spermlerin olgunlaşması için gereken testis üstü bir yapı gayet normal ergenliğin sonuna doğru belirginleşir aslında o hep oradadır sadece şişer. yeni fark etmişsin zaten yani gayet sağlığın yerinde doğal bunlar.

0|0
    0|0
    • valla öyleyse sağolasın ama yaş 23 :D daha ergen değiliz

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende de vardı öyle bir şey yanda kalıyordu biraz fıtıkmış. Ve yumurtalardan daha büyüktü. Kesinlikle doktora git sakıncalı bu durumlar tahnimim seninki fıtık değil.

0|0
    0|0
    • ufaktan araştırdım testis tümörü diyolar :(

• Yapma ya. inşallah değildir kardeşim. Yarın gidebiliyorsan hemen git doktora

• Genelde böyle anormal görüntüleri çoğu erkek zaman zaman farkeder ama bir şey çıkmaz çoğu zaman. Ama epididim kisiti v. b. şeylerde olabilir.

0|0
    0|0
  • heeey tanıdığımın çocuğunun bu yüzden bir yumurtalığı alındı ki onunki mercimek kadardı. doktora git

0|0
    0|0
  • doktora git la hassas yerler onlar normal değil kanallarda tıkanıklık olmuştur belki

0|0
    0|0
  • Varikosel olabilir... Riske atmadan doktora uğramalısın...

0|0
    0|0
  • Olabilir doktora git moruk

0|0
    0|0
Yükleniyor...