Kadında aşırı cinsel istek?

bende bu aşırı var arkadaşlarıma bakıyorum onlarda öyle birşey yok neden böyleyim nasıl kurtulurum?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• arkadaşım doğal cinsel isteğiniz olması. zevk almak istemeniz cinsel duygularınzı yaşamak istemeniz doğal. arkadaşlarınız da da sizin gibi hisler mutlaka vardır. siz onların nasıl hissettiğini anlamanız zor olabilir. ya da arkadaşlarınız size anlatamaz açıkça.
    siz kurtulmaya çalışmayın doğal his ve duygular. siz kurtulmak istesenizde mutlaka hissedersiniz. sizlerin bedeniniz ve ya güzel ve şık olduğunuzda bile içinizden geçer ve güzel hisler hissedebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hormonal sorun bu yani libidolar tavan yapmış olabilir bu önemli değildir önemli olan kendimize hükmetmektir.

0|0
    0|0
  • Doktora gidip hormonlarina baktir Büyük ihtimal ASLAN burcusundur sen şimdi birde :)

0|0
    0|0
  • Hormanlardan vajinanın yapısından v. s. bazı kadınlar cinsellik düşmanı en ufak bir laf söyle nerdeyse linç edecek, kimi bayanlarda erkeklerden daha azgın.

0|0
    0|0
  • normaldir böyle şeyler..

0|0
    0|0
  • Yaşına göre normal yani

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına göre biraz daha kıllı (özellikle göbek meme çevresi göğüs tarafları) ve hafif kilolu isen aklıma gelen bir sebep var ama

0|0
    1|0
  • Bak keyfine, seks güzeldir o_0

0|0
    0|0
  • 20 li yaşlarda zirve yapar ondandır herkeste öyle inkar etmesin kimse boşa yalnız değilsin yanı imkanlarınca yaşa işte

0|0
    0|0
  • Pek cinsel ilişkiye giremediğindendir bir sure sonra istek azalır :)

0|0
    0|0
  • senin bana ihtiyacın var bence tatmin olamıosundur ondandır

0|0
    0|0
  • vaalla sana bir sey diyim arkadasim butun sebep bu iste

0|0
    0|0
    • saçmalamayacaksan de

• Yok sacmalayacak bir sey yok sende azcik seviyeli cevap versen fena olmazdi diyicegim azcik sahsi ozle yazarsan sevinirim

• çok şanslısın ve seni alanda yaşadı... değerini bil...

0|0
    0|0
  • başka işlerle mesgul ol unutursun

0|0
    0|0
  • aynen bende öyleyim kurtulmayı denedim başka şeylere yoğunlaşmalısın ama yoğunlaşsan bile istek geçmiyor yani anlıyorum seni çok iyi

0|0
    0|0
  • nasıl dizginliyorsun kendini?

0|0
    0|0
  • bilimsel olarak kadınlar zaten erkeklere göre 4 kat daha isteklidir, yalnız birçok kadın bunu belli etmez... onlar da muhtemelen öyledir

0|0
    0|0
  • nasıl aşılır bilmiyorum ilişki yaşamak lazım herhalde

0|0
    0|0
  • Şimdi söyle diyorum bu video tüm düşüncelerimi anlatıyor

http://www.youtube.com/watch?v=ydGtoxHKBJE

0|0
    0|0
  • daha once cinsel ilişki yaşadıysan bu yüzden olabilir.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boğa burcu musun? En ateşli burç boğa burcu aynı sorun bende de var arkadaşlarım normal ben anormalmişim gibi hissediyorum :D

0|1
    0|0
  • Bende öyleyim

0|0
    0|0
  • insanlık halidir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...